SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Za moich młodych lat jak wprowadzono kasy i reformy - tfu. To moja gin narzekała że ma rocznie 10PLN na pacjętke i jak ona ma wykonac cytologię za to? A przepisy były co roku

Czitka no wiesz czasamis ie zastanawiam czy kiedyś byśmy zdrowsze bo serio nie przypominam sobie by okres prócz przesuwających sie podpasek i pytania (czy widać?) stanowił problem (bo w zamierzchłych czasach nie było klejących sie tylko wata w siateczce, szczęściem niedługo to trwało i weszło nowe )
Ale nikt tam sie nie przejmował przesuwającym sie okresem bo to "normalne" było, nie pojawiającym sie okresem bo to tez "normalne" było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ale niestety teraz coraz wiecej kobiet ma problemy z dlugoscia okresu, bezplodnoscia, problemem z zajsciem w ciaze albo moze kiedys sie o tym nie mowilo

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-07-22 09:33:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
A widzisz Obli.
Mi się wydaje, ze kiedyś to był bardzo wstydliwy problem i się tak nie mówiło o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Czika mi urodzenie dzieciaka nic nie pomogło, nadal jak nie biore pigułek to raz krócej raz dłużej ale nie tak żeby w ogóle nie. Taaa to były babskie sprawy o których po cichu na ucho :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie przesadzajmy, z tym wstydliwym, mówiło mówiło, niby dlaczego o okresie nie miało sie mówić?
Może na prowincji???

A z tym mówieniem, to jest jak wylewanie dziecka z kąpielą, albo sie robi ze wszystkiego problem albo udaje że go nie ma. I co takiego jest okres rzadziej? problemem dla nikogo, ale leczyć go mozna bo przynosi forsę. Tak jak przekwitanie zaczęli leczyć, i tak kilka kobiet skorzystało, ale dziwnym przestali nagle lansować, bo sie okazało ze tych co straciło na tym "leczeniu" było o wiele wiele więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ooo zaintrygowała mnie ta wkładka miedziana... a jakiś wpływ na libido ma? bo przy anty to 0 ochoty ... Cześć spam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
hormony mają jak to hormony , wkładki miedziane nie, chyba że to miedziany pas cnoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
temat tabu ale w sumie nie ma co robić z igły widły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
miedziany pas cnoty :) Iza może mi się pomyliło z innymi wkładkami to sprawdzanie czy jest na miejscu - nie rozmawiałam jeszcze z kliniką w Wawie, bo wczoraj już było za późno - dzisiaj z nimi pogadam po powrocie od psychologa, tylko muszę spisać listę pytań :) jak macie pomysły na pytania to możecie mi pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Trochę też liczę na podniesienie libido :) nie jest źle, ale obserwuję ostatnio jakby spadek i być może ma na to wpływ długoletnie przyjmowanie tabsów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium