SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Dziewczyny czy myślicie ze nie chce być na zbilansowanym pysznym jedzeni.


Całkowicie nie przynosi to efektów ,moze nie tyje ale i nie pale tłuszczu.Cwicze 6 dni w tygodniu ,mam ciezka prace fizyczna i braki energii to jest ostatnia rzecz jaka bym chciała.


Nie prowadzę dziennika dla tego ze mam potworne parcie na mleko ,a nigdy go nie piłam i nie jadłam wręcz mnie brzydzilo zresztą wszystkie produkty mleczne.


Muszę spalić ten tlusz i czepiam się wszystkiego,zapewne błędnie ale juz ręce mi opadają.

Śmieją się ze mnie znajomi ze tyle ćwiczę i nie jem byle czego a nic po mnie nie widać,nawet trenerka pytała się mnie ostatnio co ja robię ze nie widać efektu ćwiczeń.Mozna się zalamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Moim zdaniem przez to kombinowanie zrobiłaś niezły bajzel w organizmie i niestety, ale będziesz to tylko bardziej pogłębiać. Skąd możesz wiedzieć jak jesz, czy jesz odpowiednio dużo, jaki jest rozkład BWT skoro nie wrzucasz tego do michy i nie liczysz? Może się okazać, że przy Twojej aktywności jesz za mało i dlatego brak efektu, a wręcz jojo. Kilka z nas mogłoby Ci opisać skutki takiego wymyślania i czepiania się coraz bardziej idiotycznych diet jak ostatniej deski ratunku, ale zrobisz jak uważasz.

Ruda ma rację - przemyśl sobie co napisała

Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-31 14:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wiesz co.. mam znajomą, która też "tyle ćwiczyła", tzn. 1,5h siłowego i zaraz po godina na rowerku lub orbim, do tego biegała sobie.. efekt tego był taki, że... nie chudła.. diete starała się 3mac czysto, co jej wychodziło, ale problem tkwił racze jw ilości nabiału, który spożywała. pokazała diete osobie kompetentnej, która również troche przeorganizowała jej treningi i efekt tego jest taki, że dziewczyna zrzuca teraz zapasy.
dużo nie zawsze znaczy dobrze.. jak już ci dziewczyny radziły: prowadź dziennik od nowa, chociażby daj sobie te 3 miesiące. na pewno w tym czasie zostanie wychwycony twój błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ruda, powiedz mi... masz taki odruch na siłowni, że gdy widzisz, że ktoś ostro kaleczy technike, to podchodzisz i poprawiasz?
wiecie co.. ręce opadają... do mnie na siłkę chodza dwie fajne babki, które mocną chcą ćwiczyc. A nasz trenerjo, wziął od nich kase za personalny, pokazał parę ćwiczeń (np. wznosy ramion bokiem z hantlami po 4 kg, przysiady, gdzie ruch idzie od kolan i kolana wychodzą moooocno poza stopę, ale nie dlatego, że kość udowa jest za długa) i pozostawił samym sobie.. szkoda mi takich kobitek, bo sobie krzywdę robią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Poprawiam tylko wtedy, gdy adpept młody/świeży i jest ryzyko zrobienia sobie kuku.
Ze "znawcami" nie dyskutuję, trenerów nei poprawiam.
Zasadniczo zajmuję się sobą (co innego na zajeciach, które prowadze sama).

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
też prawda: twój trening = twój czas = "nie mów do mnie, gdy ćwiczę"

ale dla mnie taki trener etatowy na siłce, to jak nauczyciel w szkole: musi być pedagogiem z krwi i kości! jest tam po to, by uczyć, poprawiać i mobilizować, a nie po to, by filmy na YT oglądać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Przeceniasz chyba nauczycieli... ))
Ale rzeczywiście byłoby dobrze, żeby w takich miejscach pracowali ludzie z wiedzą i podejsciem.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
patrzę w własnej perspektywy.. takie zboczenie zawodowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
heh również jestem nauczycielem
ba, uważam, że jakieś 90% pracowników tej branży nie powinno mieć z nią nic wspólnego

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
To jak w budowlance prawie :) Ruda gdzie prowadzisz zajęcia? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium