SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAMIK ! Ladies to sa twarde babska, dla nich sztanga jest nie straszna!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Iskra no ja mowie o porzadnej kasie wlasnie dla kierownikow robot czy inspektorow nadzoru :) bo nie wiedze innego powodu dla ktorego mozna sie godzic byc 5 dni poza domem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Mój zarabia jakby podliczyć diety to może 3tys wyjdzie, jego kierownik 6tys. dla mnie w takim zawodzie to jest śmiech na sali, w Krk kierownicy też tak zarabiają. Ja podziękuję :) Były kiedyś piękne czasy - kierownik przeciętny brał dyszkę, tyle co mój ma to zielony człowiek wołał na start :) ale czasy się skończyły bo przyszedł bum na budowlankę i ogólnie kierunki techniczne. Wmawia się ludziom, że po tym jest praca. Kończy się tym, że politechnika w krk przyjmuje 1000 osób na rok (dzienne i zaoczne), albo i więcej. Na studiach poziom jest żaden, łatwo je skończyć , więc kształcimy byle jakich budowlańców i puszczamy ich w świat (dobrze wiem co mówię, bo uczyłam na polibudzie mostów na budownictwie). Później dobry budowlaniec przepadnie w tłumie przeciętnych, bo jeżeli studia kończy 85% tych co je zaczęli to ogrom tej masy jest tak duży, że na stanowisko jest kilkuset chętnych.

Generalnie problem jest już w gimnazjum, gdzie mówi się, że trzeba do liceum i na studia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
A ja od miesiąca szukam dobrego fachowca od tłumików samochodowych, bo trzeba naprawić, a byle komu tego zrobić nie dam. W krk jest taki problem z mechanikami, że olej muszę jeździć wymieniać do innego miasta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
to fakt dobrych fachowcow coraz mniej za to duzo bezrobotnych z wyzszym wyksztalceniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Cześć.... ale upał....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ja od 4 miesięcy szukam dobrego murarza... nasz dobry, wyjechał do Niemiec, inni spieprzyli robotę i tak stoję z remontem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Fachowców brak w każdej dziedzinie. Ale mamy za to dużo cwaniaczków, pseudofachowców i oszustów.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
mhm, ale ja się nadzwyczajnie szybko wyrobiłam z dużym cotygodniowym raportem i już jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia podczas kontuzji kolana

Następny temat

Duża redukcja SweetRose, proszę o pomoc.

WHEY premium