SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To możesz tak zrobić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIEK: 32
WAGA: 91 KG
WZROST: 175 cm
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): 1 miesiąc. Zacząłem z 95kg. Chcę zatrzymac się na 70-75kg
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: 35-45%.
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Jakiś kalkulator obliczył mi, że 8% O_o
ZARYS DIETY I TRENINGU:

Śniadanie - buła, szynka, sałata, ogórek, pomidor
Obiad - jakiś bufetowy (surówka, mięcho, ziemniaki)
Kolacja - serek wiejski, sałata, ogórek, pomidor

Trening:
aktualnie 2x Body Pump
planuję dodać codziennie rower i FBW 2-3x
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): o dziwo (jak na grubasa) brak
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: słaba (2-3 kawy)
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: Chela MagB6 (Olimp Labs)
STAZ TRENINGOWY: brak
BUDŻET: rozsądny
TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:
Szukam porady jakie suplementy mogę stosować przy mojej kondycji, aby jak najszybciej osiągnąć swój cel, a przy tym dobrze się czuć.
Co stosować przed, po, a co w trakcie treningu?
Dieta do poprawki, wiem, ale to temat na inny dział.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
potrzeba ci tylko kwasow omega 3, witaminy d, k2 i wapnia, nic wiecej.
reszte z tym poziomem tluszczu zalatwisz odzywianiem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A możesz polecić jakieś konkretne? Czy zakupic pierwsze z brzegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
o3 olimp, d3 my protein, k2 swanson

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3384
1. WIEK: 21
2. WAGA; WZROST; 90kg 182cm
3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): 2tygodnie, czas trwania do zadowalających efektów ;)
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 16-18%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: 2800kalorii dt węgle do 200g dnt poniżej 100, białko 2g/kg reszta tłuszcze
7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.):
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: średnia
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: uns fat off, revex
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: witaminy+minerały
11. STAZ TRENINGOWY: 3-4lata
12. BUDŻET:
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

Witam, za 2-3tygodnie (będzie to 4-5tydzień redukcji) planuję dodać jakiś spalacz (myślę, że wtedy bf będzie w okolicach 15%), żeby lepiej szła redukcja. Dieta jest, trening+aeroby są + niedługo dojdzie hiit. Stosowałem na poprzedniej redukcji uns fat off/Revex i teraz chciałbym wrzucić na "start" coś podobnego, albo troszkę mocniejszego tylko nie wiem co, więc proszę o poradę :) Najlepiej coś bez bardzo dużej dawki kofeiny bo zdarza mi się treningi mieć wieczorami. I jeszcze pytanie czy brać spalacz rano i przed treningiem czy przed samym treningiem wystarczy? Nie ukrywam, że nawet po zwykłej mocniejszej kawie potrafię siedzieć i się pocić, więc po spalaczu może być gorzej, a siedzenie na uczelni spoconym jest raczej średnio komfortowe, a po treningu i aeroabach zawsze wyglądam jakbym wyszedł z basenu :) Z góry dzięki.

Zmieniony przez - krzysiektbg w dniu 2015-04-27 00:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
Bez sciemy sprobuj burnera od sfd. Na mnie fajnie dzialal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3384
Tylko nie wiem czy nie będę kupował w sklepie stacjonarnym, który mam bardzo blisko, a tam raczej go nie dostanę. Jeśli nie ten od sfd to jaki z tych, które zaraz wymienię będzie najsensowniejszy?
Revex/MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Elite/IRON HORSE Burn Shape Extreme/DYMATIZE Dyma Burn Xtreme/NUTREX Lipo 6 Black/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zacznij od revexa a potem jeśli byś miał dostęp do lipo 6 black ale ta wersja z yohimbiną https://sklep.sfd.pl/Nutrex_Lipo_6_Black_Hers_Ultra_Concentrate-opis32665.html chyba że starego blacka jeszcze mają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
lipo lub revex smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium