SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg do szpagatów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 660910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 396


witam mam problem brakuje mi do szpagatu około 13 cm tylko ze jak sie rozciagam to boli mnie "kość" w prawej nodze a dokładnie to:
gdy stoje i chce prawą noge unieść w BOK to jakies 70 cm od ziemi boli mnie kość w prawej nodze co to jest i co było przyczyną oraz jak zrobićaby mnie nie bolało

ZA OBRAZEK PROSZE SIE NIE ŚMIAĆ :) :D

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)
www.kinryoku.prv.pl - Filmiki porady itp , jak robic salta , wyskoki , pytania i odpoaiedzi na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie nie przeczytam sobie reszty stron ponieważ z pewnych względów niemogę (a szkoda). Ale na wekend powinienem już muc więc nie omieszkam tego uczynić.

A jeżeli chodzi o pytanie wezyra to mam to samo mnij więcej jak sądzę j myślę że jest to spowodowane nadmiernym rozciąganiem się. Ja zrobiłem sobie dwa dni przerwy i ból zelżał, myślę że dłuższy odpoczynaek powinien załatwić tą sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
ta kosc boli bo sie pewnie do damskiego rozciagnoles a on daje podnoszenie nogi w przod a nie w bok od podnoszenia w bok jest turek
i jak mowil merlin nie rozciagaj sie codziennie!!

kazda sztuka walki jest dobra trzeba tylko wiedziec jak z niej kozystac:)


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Zmieniony przez - BYKU17 w dniu 2003-09-02 00:05:52

Zmieniony przez - BYKU17 w dniu 2003-09-02 00:08:44

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawno mnie nie bylo bo problema z netem mialem, ale jak tylko przeczytam wszystko zaraz zadam jakie modre pytanie :)

<<< >>>

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD JUJITSU TEAM SFD JUJITSU TEAM SFD JUJITSU TEAM [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Ju Jitsu Hamon Ryu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2495
do Placka: czy moglbys podac mi swoj nr. gg bo chcialbym z Toba pogadac w sprawie sekcji KB.moj nr gg to :5017309 z gory dzienki. sorki ze off topic ale nie bede zakladal nowego tematu dla 1 pytania
pozdrawiam

::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
2114956

ciezko mnie bedzie zlapac teraz ...

------------------
Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
mi do szpagatu brakuje jakieś 48cm i mam pytanie czy mam jakieś szanse na lepszy wynik wiem że mam rozciągać się co 2dni przynajmniej narazie ale ile czasu bo nie wiem i ile razy dziennie
niechce mi się czytać całego posta bo za dużo tam jest stron a dbam o wzrok

Były Ekspert w dziale "GRY KOMPUTEROWE"

Członek Mafii Diablo
Największym bogactwem człowieka jest życie, w życiu najważniejsza jest miłość a w miłości najważniejszy jest człowiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie masz szanse jeżeli będziesz rególarny i cierpliwy. A ile masz lat?
Ja osobiście rozciągam się prawie co dziennie ale robię często przerwy po jakieś 30-40 minut dziennie ale to zależy od intensywności rozciągania się.

Osobiście uważam że lepiej powoli a do celu bez kontuzji niż szybko a niepewnie z bólem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie: czuje bol w okolicy podstawy kregoslupa (na samym dole),podczas gdy sie rozciagam do sznurka! co to moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
lat mam 15 szpagat zacząłem ćwiczyć jakieś 2-3 dni temu ale już widzę postępy przy rozciąganiu kiedyś nie sięgalem głową do kolan a teraz już tak

Mała pomyłka wczoraj się rozciągałem i sprawdziłem było 43 ale na luzie do tych 37 albo i mniej mogę zrobić bo jak mieżyłem to nie bylem na maksa do bólu rozciągnięty tylko tak na luz aby nie bolało
Były Ekspert w dziale "GRY KOMPUTEROWE"

Członek Mafii Diablo
Największym bogactwem człowieka jest życie, w życiu najważniejsza jest miłość a w miłości najważniejszy jest człowiek



Zmieniony przez - TOXYN w dniu 2003-09-04 22:33:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilku vs kilku

Następny temat

Taj na DSF

WHEY premium