SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg do szpagatów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
Swoją drogą to żeby tak napisać taki kurs co nie jest trudne i sprzedawać na allegro to można troche kasy zebrać, na 20 durniach co mu to kupią ma 200zł. Zresztą popatrzcie na aukcje o superdietach że można przytyć xx kilo w 14 dni-koleś za jedną aukcje zgarnia 800zł co taką małą sumką niejest.


-=Pit-Bull Gangland=-
..:...::: KWAS :::... :..

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
ja sie pofatyguje i kupie za jakiś czas i zobaczymy co to jest



-----------------------------
MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
-----------------------------
The Eagle Lands....

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider&reg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
placek to poczekaj ja coś takiego napisze wystawie a ty dasz mi zarobić


-=Pit-Bull Gangland=-
..:...::: KWAS :::... :..

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
niedawno moze z miech temu pewny gosc założyl posta tytuł chyba "stretching trening gibkosci" Thomasa Kurca (chyba cos zle jego nazwisko napisałem ) klient miał ksiazke na skaner wrzucic i powysyłac chetnym - no i nie ma do tej pory. moze pamietacie kto to byl - chetnie bym mu sie przypomnial

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
ale sie ta ksiazka podniecacie, so uzo lepsze, o ktorych tez zreszta pisalem

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
możesz mi to tu wkelić bede wdzięczny bo nie widziałem



-----------------------------
MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
-----------------------------
The Eagle Lands....

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider&reg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
przykro mi niemam skanera

podniecalem sie ta ksiazko kolo tygodnia, a wszystko co jest w niej ujete LN dokladnie napisal, nic nowego w niej nieznajdziecie
ale proponuje ksiegarnie maraton - taka internetowa akademicka jest tam troche o streetchingu i itd itp.

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
Wcale nie ma tam za dużo... Zamawiałem miesiąc temu 4 książki, z czego przyszła jedna, bo reszty nie było. Thomasa Kurza też nie mieli.

Tą stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja szpagatu nauczyłem się jakiś czas temu (było to może 4 lata temu) - a zajęło mi to dobry rok. Po tak długim okresie jeszcze nie mogę powiedzieć żę jest super. Niby mam te 180st. ale wciąż ścięgna nie są na tyle wytrzymałe żeby utrzymać taki stan np. stojąc jedną nogą na ziemi. Ledwo co utrzymuje jakieś 120 - 130st. Inna sprawa że nie trenuję w żadnym klubie ani nigdzie (choć było i jest to moje marzenie)- - tzn. w domu jak najbardziej ale nie jest to to samo co pod okiem jakiegoś mistrza ! :) Ale jeśli się chcesz nauczyć szpagatu to rób tak jak ci inni mówili (tam powyżej) mają rację - ale w żadnym wypadku nie należy się zrażać - ludzkie ciało jest b. elastyczne i może wiele wytrzymać - tak więc nawet 40-latek może teoretycznie nauczyc się robić szpagat ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie to niesamowity sport, chciałbym sie dowiedzeć w jakich miastach mozna to trenowac, ja mieszkam w Jastrzebiu ZDroju NARKA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilku vs kilku

Następny temat

Taj na DSF

WHEY premium