SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg do szpagatów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 660570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
JA właśnie dzisiaj ją otrzymałem I tak jak mówisz HighKick jestem bardzo happy że ją dostałem
Jeszcze jej nie czytałem ale przeglądałem-no nawet,jak przeczytam mogę się podzielić z wami wiadomościami (hehe)





Kris

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wciąż oczekuje na przesyłkę. Mam nadzieje , że na przyszłe wakacje moje rozciągnięcie będzie zadowalające... he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Eee ciekawe ksiązkę zamawialem w tamtym tygodniu w czwartek. A patrzałem na pieczątke to data była z środy tego tygodnia.Dwa dni szła przesyłka, tylko ciekawe na co tak długo czekali jeśli jej niewysyłali od razu.


Kris

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie nie moga nadazyc z zamowieniami Taka reklame im zrobilismy, powinni nam cos odpalic lub wyslac jeszcze jeden Gratisowy egzemplarz na sciane i w ramke.. he he


<<Życie jest zbyt krótkie żeby być małym>> Dorian Yates
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm... najwyzszy czas podzielic sie wiedza. Na Niedziele przygotuje (czyt. przepisze) kilka zagadnien o rozciaganiu a la Tomas Kurz. A teraz ide spac, jutro ciezki dzionek w pracy :(( Pozdrawiam Wszystkich... tych rozciagnietych i nierozciagnietych tez. Hej

<<Życie jest zbyt krótkie żeby być małym>> Dorian Yates
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi powiedziała przy zamawianiu pewna uprzejma pani , że książka będzie wysłana następnego dnia rano. Ciekawe ile w tym prawdy. Zamawiałem w czwartek. Powinna dojść w poniedziałek. Pozdroofka dla wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale się wkurzyłem otrzymałem książkę więc jak każdą nieco przeglądnołem i zaczołem sobie czytać. Przeczytałem kilka stron i porzyczyłem kumplowi bo mnie naciskał żeby ją zobaczyć . Oddaje na następny dzień i muwi że ma złą wiadomość (myślę sobie pewnie oblał kawą czy coś i zaraz go uduszę, poćwiartuję i...) a on mi otwiera na końcówce książki i co widzę pustki ! ! ! Nie wydrukowały się dwie strony !!! 66 i 67 z tematu "Rozciąganie w stanie rozluźnienia". Co tam jest czy mugłby mi ktoś zeskanować te dwie stronki ?! Błagam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Z Wielką chęęcią stary, tylko jest jeden problem nie mam scanera.......


Kris

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Merlin_Mag ... postaram sie to zrobic.. ale powiem Ci ze tam sa tylko 4 obrazki i opisy do rozciagania szyi oraz przedramienia (zdjecia sa takie same jak na stronie: 51 i 52 tylko troszke inaczej wyjasnione. Wiec nie panikuj i badz Cierpliwy to zeskanuje.. a moze ktos ma skaner wiec bedzie szybszy.. P.S. Doskonale rozumie Twoj Bol i Cierpie razem z Toba :(

<<Życie jest zbyt krótkie żeby być małym>> Dorian Yates
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie panikuję ale się troszkę wnerwiłem tym że akurat na mnie trafiło . Dobrze że tylko dwie stronki mi ucieło bo jak by więcej to bym chyba pojechał do nich i osobiście dodrukował .
P.S. Ja mam skaer ale to mi nic niedaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilku vs kilku

Następny temat

Taj na DSF

WHEY premium