SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg do szpagatów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 658921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10589
znacie jakies dobre ćwiczenia na rozciaganie żeby w ciagu 2 miesiecy zrobic pełny szpagat....dajcie opis ćwiczei ile razy i jak czesto powino sie je wykonywac. Czy jeśli ktos umie wykonac szpaga łatwiej jest mu zrobic przewrut bokim tzn,,gwiazde'', znacze jakie smateody lub ćwiczenia na utrzymanie równowagi podczss stania na rekach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie napiście serie ćwiczeń rozciągających do zrobienia szpagatu bo też chdze na Capoeire i też musze umieć szpagada
Przyślijcie jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
sobie przejżyj tego posta masa ich jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
o witamy spowrotem =)

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Eee ludziska mam takie pytanie, zbytnio nie mam teraz czasu na rozciąganie i czy jak tak sobie codziennie posiedze z szeroko rozstawionymi nogami i będe poszerzał (powiedzmy przez 20min)i trochę porobie skłonów (różnorakich)to czy też będzie dawało mniej więcej taki efekt jak normalne rozciąganie? Chyba nie, ale chyba też w jakiś sposób się będe rozciągałł?no nie?

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 232
błagam o trening na rozciąganie.

Simon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2020
siemanko..
Halo?! Jest 106 stron postow w tym temacie, zakladam ze 2/3 to prosby wiec to daje okolo 35 stron postow -z hakiem- opisujacych jak sie rozciagnac..moze jednak przeczytacie kilka zamiast prosic o nastepne-chyba ze tamte nie przypadly Wam do gustu
pozdro

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
iHwarangi ja wszystko przeczytałem.... Żeby znaleźć te 35 stron w których jest coś o rozciąganiu najpierw trzeba by było to znaleźć, bo nie jest przecież powiedziane że w pierwszych 35 jest akurat to czego któs potrzebuje.

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2020
nadmiar wieczy nie boli pozdroweczka..

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam pytanie:

Mam 17 lat, przez rok miałem przerwę w treningach i jestem teraaz kompletnie ściągnięty. Nigdy nie robiłem szpagatu, ale teraz to nawet porządnego mawashi na jodan nie kopnę
Czy to możliwe, żebym się jeszcze dobrze rozciągnoł?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilku vs kilku

Następny temat

Taj na DSF

Wiecej