SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg do szpagatów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe czy bede piwewszy na 100 stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba nie będziesz pierwszy na 100 . Niniak a potrafisz przytrzymać nogę z boku np. na wysokości głowy i wyżej bez pomocy rąk, ścian itp. i z przodu to samo ?? Pewnie tak ale pytam dla pewności, jakie ćwiczenia do tego zalecasz, aby wzmocnić mięśnie na tyle aby to umieć robić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Ja będe pierwszy na 100 stronie ...

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, jeżeli podczas rozciągania do szpagatu bocznego zaczyna boleć mnie miednica to normalne czy robie coś nie tak? i czy opłaca się rozciągać do mocnego bólu, z góry dzięki za informację.
Pozdrawiam!

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez Ciebie Techniki ".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Eee mam takie pytanie. Czytałem nie dawno że jeden szpagat kładzie nacisk na mięśnie przywodzicieli drugi zaś na ścięgna. (mowa o podłużnym i poprzecznym) I było coś takiego: że ten pierwszy może każdy wykonywać po odpowiednim treningu drugi zaś nie każdy bo to zależy od bioder czy od czegoś (nie pamiętam jak było dokładnie napisane ) I moje pytanie brzmi jeżeli nie każdy może wykonywać ten drugi szpagat, to jak to można sprawdzić. Dopiero wtedy gdy będzie na jakieś wysokości i nie będzie mógł zejść niżej ???

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
ceiwark odpowiadam na twoją drugą część pytania..... czy się opłaca to sam musisz ocenić jak mocny jest ból i wogóle czy dajesz radę wytrzymać w takim stanie. Musisz też uważać czy przy rozciągniu do mocnego bólu nie naderwiesz czegoś albo nie nadwyrężysz. Sam musisz to ocenić jeżeli daję ci to efekty to czemu nie.

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
O rozciąganiu ścięgien mozemy mówić tylko w wieku dziecięcym, rozciaga sie wtedy w sumie bardzo podobnymi cwiczeniami, aczkolwiek inaczej, nic odkrywczego
Co do bólu w miednicy, to zadbaj o prawidłową technikę, rozgrzewaj się bardziej.
Kristof, troche poplątałeś Jak jeden szpagat może kłaść nacisk na ścięgna a drugi na przywodziciele? Oba kładą na ścięgna taki sam nacisk jak już w tym, że podłużny generalnie na zginacze ud, poprzeczny na przywodziciele.
Aha, poprzeczny, jak już pisałem milion stron wczesniej, także może zrobić każdy, zdrowy człowiek.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tz. przytrzymac to potrafie gdzieś na wysokosci głowy ale tak jak na zdjeciu to bez czegos nie potrafie ale no nie powiem z ebym nie chciał ale nie wime jak mam ćwiczyć zeby do tego dojsc :P może i by mi sie udało ale najwieksze problemy to mam z utrzymaniem rownowagi ;( a ćwicze mając na nogach 5 kg ciężarki i sobie trzymam jak najwyżej jednak az tak aby był szpagat to nie potrafie :(
...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przesadzajmy ... tak żeby podnieść nogę i zrobić "szpagat w powietrzu" bez podpieranki to chyba nawet mnisi z Shaolin nie potrafią ( i przytrzymać oczywiście kilkanaście sekund ). No może jednak oni zrobią ale ja tam osobiście nic takiego nie widziałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilku vs kilku

Następny temat

Taj na DSF

WHEY premium