SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg do szpagatów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki że sie zapytam ale czy taki szpagat zwykły jaki ja np. umniem na krzesłach moze zrobic panienka bo moja sie chce zemna załozyć z tym ze umi sznórowy , ale do tego innego to sporo jej brakuje i tam sobie czytałem ze maja znaczenie uwarónkowania w budowie miednicy itd. itp. ale sa jakieś zależnosci między panienkami a gościami podczas rozciagania ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Znaczy o co chodzi?
Kobiety mają z zasady łatwiej jeśli chodzi o uwarunkowania.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak jak Olokk napisał kobiety mają łatwiej do rozciągania i napewno może tak jak i jeszcze na inne sposoby zrobić szpagat, wystarczy potrenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To sie teraz zawiodłem miałem nadzieje że mają trudniej :(
to troche przegram sobie ;( ale cóż jak maja łatwiej to maja dziekuje za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
a o co zakład ??

btw : ninjak napisz jak sie rozciagasz jak mozesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Znacie może jakieś dobre maści rozgrzewające które pomogą w rozciąganiu, jesli tak to proszę pisać

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No ja sie rozciagam tak jak bym miał robić szpagat raz jedną noge potem druga a nastepnie jak czuje że mnie już bolą ściegna to robie to samo do szpagatu sznurowego i jak juz w tej pozycji mnie zaczynaja bolec ścięgna i mięsnie to wstaje i robie skłon do kolan głowa tz. tam troche po niżej kolan dostaje i tak sie trzymam jakies 20-30 sekund i od poczatku a jak sie juz porościagam to ubieram ciężarki 5 kg i wszystkie rodzaje kopnięc robie jakie tylko znam bo wtedy za każdym kopnięciem również czujejak pracują rościagane ściegna i robie każde kopniecie po 50-100razy w zalezności od tego czy mam czas :P no a potem szpagat na krzesłach i stopniowo dokładam sobie obciążenie tak do 20 kg żebym miał na plecach no i to chyba tyle ale tak z 2 razy w tygodniu :) zycze powodzenia w rościaganiu tz. ja nie twierdze ze to co robie jest jakies uniwersalne i działa na 100% bo ja trenuje jakies 13 lat to juz mam dosyć dobrze wszystko porościagane jednak w moim przypadku to działało i działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Od kilku dni czytam caly temat (sporo sie tego zebralo :) i chcialem sie zapytac jaka jest roznica w cwiczeniach rosciagania: miesni a sciegien??
Wiem ze sciegna juz sie nie rozciagaju (mam 22 lata) ale zastanawiam sie nad tym rozciaganiem.
W kilku postach pisalo , ze dane cwiczenie rosciaga tylko miesnie, a inne tylko sciegna.

Moze cos poplatalem.
Chcialbym sie tego dowiedziec.

pozdr.
Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No szczerze mowiąc to ja też nie wiem ale jak robie np. szpagat na przesłach to czuje że obciążone są ścięgna na nogach ale jak robie jakieś tam inne ćwiczenia rościagające to czasem mam zakwasy troche na nogach czyli musza pracowac mięsnie zwłaszcza czóje te z tyłu uda ale nie wiem nie jestem lekarzem i nie wiem dokładnie jak to jest :P to nie moge pomóc pisze tylko ja mi sie wydaje z doświadczenia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
martonka to właściwie to samo tylko że w niektórych ćwiczeniach bardziej zaangażowane do rozciągania są stawy a w innych ścięgna
i tak np ćwiczenia w rozkroku i w siadzie rozciągają mieśnie a np wykopy już ścięgna itp

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilku vs kilku

Następny temat

Taj na DSF

WHEY premium