SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie nóg do szpagatów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 660865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
http://www.polchat.pl/pawelpm7 

polchat i bearshare pawelpm7 to ja!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
jak osiagnales takie rezultaty i w jakim czasie? i kiedy zaczales? mam 23 lat 80 kg wagi 185 cm wzrostu da rade osiagnac takie rozciagniecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3667
Hej, znalazłam w sieci coś takiego: http://stadion.com/catalog&test.html
i tu mały problem. ten test na możliwość zrobienia szpagatu bocznego przeszłam , mogę nogę założyć na coś wyższego, niż krzesło ze zdjęcia. ale ten test na ruchomośc bioder do szpagatu przedniego to porażka, niby trzymam nogi tak, jak facet ze zdjęcia, ale do położenia ud w jednej linii troche jednak brakuje a szpagat przedni ponoć łatwiejszy... mam już zapomnieć o szpagacie francuskim? co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
Facet o którym piszesz to Thomas Kurz Amerykanin światowy ekspert z dziedziny stretchingu, treningu gibkości nóg itp.
Test który widać na stronie do której zamieściłaś jest wyrywkowy i nie do końca daje pojęcie o własnych możliwościach.
Niedawno widziałem trening i pokaz w wykonaniu Kurza-to człowiek po 50-tce ale życzył bym każdemu nawet młodemu człowiekowi żeby wywijał tak jak on.Natomiast nie życzył bym nikomu (oprócz moich wrogów)żeby stanął na przeciwko wyprowadzanych przez niego ciosów z wysokich kopnięć w pełnym zasięgu ruchu.
W Polsce jest dostępna płyta DVD(w języku polskim)będąca wiernym
tłumaczeniem amerykańskiego oryginału w której można znaleźć min. pełny test, dokładny trening, zestawienia ćwiczeń pomocnych w szpagacie jak i tych które wzajemnie się wykluczają a nawet szkodzą.Jest tam mnóstwo informacji i metod treningowych które w 100% mogą rozwiązać większość problemów z zakresu treningu gibkości o których piszą ludzie na Forum.Zgodnie z regulaminem Forum nie mogę podać adresów sklepów ani stron internetowych na których można zamówić i kupić to DVD ale naprawdę warto szukać.
Trzeba się uczyć od najlepszych żeby nie zaszkodzić samemu sobie i nie dochodzić do prostych rzeczy przez długi czas jeżeli można do razu. DVD to można znaleźć pod tytułem- Super trening potężnych kopnięć i szpagatów albo Tom Kurz i jego tajemnice rozciągania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166


polchat i bearshare pawelpm7 to ja!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Nie mam zamiaru czytać 180 stron. Mam pytanie, lepiej rozciągać sie rano i wieczór po 15 minut, czy raz wieczorem 30 minut?? Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 719
a moglby i ktos podac kilka rodzaji cwiczen na szpagat?z gory dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
jaki szpagat i do czego???

polchat i bearshare pawelpm7 to ja!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 719
tzn. nie tyle na szpagacie mi zalezy, co nbardziej zeby kopac wyzej i machac wysoko nogami ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166


polchat i bearshare pawelpm7 to ja!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilku vs kilku

Następny temat

Taj na DSF

WHEY premium