SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Judziński - Road To Classic Physique 2023 r.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Środa 21.10.2020r.

Przedostatni trening zrobiony. Dziś woda 5l sól nadal 8gram. Czekam na wytyczne jakie zmiany od piątku.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Czwartek 22.10.2020r.

Zaraz lecę na ostatni trening przed zawodami będą to łapy. Samopoczucie cały czas dobre, mam teraz urlop więc chodzę wypoczęty psychicznie
i fizycznie. Sen też na dobrym poziomie. Dziś koło 10-11 wyjeżdżam już do Nowego Dworu Mazowieckiego. Zdjęcia do raportu zrobione. Czekam na wytyczne od jutra. Dziś nadal woda 5l +7 gram soli. Waga 102,3kg



1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
suchutko w opór :D nic tylko życzyć powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Co jak co ale docięcie mega.
Tylko to pozowanie...

Chyba pisałeś że ktoś Cię uczy pozowania. Kto to? Jeśli można wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
diablo1
Co jak co ale docięcie mega.
Tylko to pozowanie...

Chyba pisałeś że ktoś Cię uczy pozowania. Kto to? Jeśli można wiedzieć


Z pozowaniem już pisałem kilka razy i może będzie p******enie że to wymówka ale robię zdjecia rano o 4.00 przed siłownią samowyzwalaczem i nie zawsze da się wszystko ładnie przypiąć. Zrobiłem mega progres i tak w pozowaniu więc jestem zadowolony.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Do formy zadnych zastrzeżeń oby tylko pozowanie zagrało na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Nie chodzi o jakość zdjęć przy pozowaniu tylko jak pozujesz, układ rak czy nóg, jak się napinasz czy jak reka łapiesz

Zastanawia mnie to czy sam robisz te błędy czy może już na początku ten co Cię uczy pozowania źle Cię uczy


Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2020-10-22 11:26:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
robertjudi
diablo1
Co jak co ale docięcie mega.
Tylko to pozowanie...

Chyba pisałeś że ktoś Cię uczy pozowania. Kto to? Jeśli można wiedzieć


Z pozowaniem już pisałem kilka razy i może będzie p******enie że to wymówka ale robię zdjecia rano o 4.00 przed siłownią samowyzwalaczem i nie zawsze da się wszystko ładnie przypiąć. Zrobiłem mega progres i tak w pozowaniu więc jestem zadowolony.

zdjęcia są do bani do nauki pozowania, filmiki sobie nagrywaj, dużo lepiej wyłapać błędy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Mam jeszcze trochę do startu, dziś melduje się w hotelu i trenuję pozowanie. Nigdy tego nie robiłem, też ma to znaczenie.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Nie wiem ile już uczysz się pozowania ale do swoich pierwszych i drugich startów zaczynałem naukę pozowania nie krócej jak na 10 tyg do startu. Teraz ćwiczyłem pozowanie na 7 tyg do startu.
I tym razem całe przygotowania łącznie z pozowaniem sam ogarnalem bez trenera i wyszło najlepiej. Poprzedni trenerzy w ogóle źle uczyli mnie pozować. ( jeden z nich to były sędzia zawodów sylwetkowych)
Na dwa tyg do zawodów to za każdym razem w środku nocy z zamkniętymi oczami i bez luster robiłem wszystko z automatu.
Pozowanie to trudna rzecz i również wymaga trenowania i poświęcenia temu sporo uwagi.


Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2020-10-22 15:30:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DrunkInCarbs - przygotowania pod pierwszy sezon startowy

Następny temat

Paweł- dt

WHEY premium