SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Judziński - Road To Classic Physique 2023 r.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Czwartek 15.10.2020r.

BARKI/KLATA/PLECY
A1 WZNOSY LINEK W BRAMIE LEŻĄC NA ŁAWCE
B1 WZNOSY RAMION BOKIEM Z HANTLAMI SIEDZĄC 3X12*
C1 WYCISKANIE SMITH Z KLATKI 3X8+ x12
D1 WZNOSY RAMION PRZODEM Z TALERZEM STOJĄC, NAD GŁOWĘ 4X12-15
E1 WZNOSY RAMION BOKIEM Z HANTLAMI W OPADZIE TUŁOWIA 4X15
E2 WZNOSY SZTANGI WZDŁUŻ TUŁOWIA- WĄSKI NACHWYT 4X12
SERIA ŁĄCZONA
F1 WIOSŁOWANIE MASZYNA 4X12
F2 BUTTERFLY 4X15 (KLATA)
SERIA ŁĄCZONA
G1 ŚCIĄGANIE GÓRNEGO DRĄŻKA WYCIĄGU PODCHWYTEM 4X12
G2 WYCISKANIE MASZYNA SIEDZĄC 4X10-12 (KLATA)
SERIA ŁĄCZONA
H1 WZNOSY NÓG + WYPCHNIĘCIE BIODER LEŻĄC NA ŁAWCE 3X15
H2 ALLACHY, 3X12



Komentarz:

Sen teraz mega wrócił na odpowiedni poziom to jakość treningu jest po prostu petarda (przypomne tylko ,że trenuję rano od 5.30). Waga 103kg ,poniżej zdjęcia z raportu do Huberta.



3

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Piątek 09.10.2020r.

RAMIONA:
A1 UGINANIE ZE SZTANGĄ STOJĄC (DRAG CURLS ) 5X10+10*
A2 FRANCUZ ZE SZTANGĄ LEŻĄC NA ŁAWCE PŁASKIEJ + PRZENOSZENIE SZTANGI NA ZGIETYCH REKACH ZA GŁOWĘ 5X10+10*
SERIA ŁĄCZONA
B1 POMPKI PORĘCZE 5X10
B2 UGINANIA MŁOTKOWE Z HANTLAMI SIEDZĄC W POPRZEK ŁAWKI Z MARTWEGO PUNKTU 5X12
SERIA ŁĄCZONA
C1 UGINANIE Z HANTLAMI SIEDZĄC NA ŁAWCE BEZ OPARCIA- 4X10-12
C2 FRANCUZ Z DWOMA HANTLAMI SIEDZĄC KAT 70ST ZA GŁOWĘ I GÓRA 4X12-15
SERIA ŁĄCZONA
G1 UGINANIE Z DOLNYM DRĄŻKIEM WYCIĄGU SIEDZĄC 4X15
G2 KRZYŻOWANIE LINEK W BRAMIE 4X12
H1 ŁYDKI SIEDZĄC 4X15

Komentarz:

Sytuacja niepewna co z zawodami, ale robimy swoje! Dziś wjechał mega trening, siła cały czas rośnie mimo tego, że niedługo peak week, aż w szoku jestem, oczywiście nie szaleje z ciężarmi żeby sobie nie zrobić kuku. Trenować gdzie mam do czwartku, gorzej jak pojadę do Nowego Dworu Mazowieckiego, tak chciałem zrobić mega trening po zawodach a tu lipa. Dziś ostatni dzień pracy i dwa tygodnie urlopu. Od poniedziałku peak week! Coś na co czekałem tyle tygodni! Samopoczucie mega, śpię w końcu dobrze, wcale nie czuję, że jestem w 10tym tygodniu przygotowań. Po zawodach ostro chce wykorzystać odbicie i zrobić masę, priorytetem będą ramiona.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Niedziela 18.10.2020r.

Komentarz:

Dziś DNT, prawdopodobnie wleciało dziś ostanie cardio na czczo 30min. Raport do Huberta wysłany. Czekamy na wytyczne i zaczynam to na co tyle czekałem. Peak week!




1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Trzymam kciuki aby wszystko poszło pomyślnie, naprawdę współczuje tej nie pewności, bo napewno siada to na banie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Mam nadzieję, że nie odwołają w ostatnim momencie, bo od czwartku będę już w Nowym Dworze Mazowieckim

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
nie no chyba już nie ma takiej opcji teraz :)
powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Nie ma co gdybać!
Zaczynam peak week!
Póki co micha bez zmian, woda też i sól.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Myślę że już teraz nic nie odwołają ;) suchy jesteś forma będzie się zgadzać ;)

A co do planów masy po zawodach jak myślę że bym wykorzytał ten czas na ogólną masę bez prio, bo jednak u Ciebie ogólnie miecha się przyda a na prio przyjdzie czas, po zawodach najlpeszy okres na masę wiec ja bym budował cała sylwetkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
MARIAN 17
Myślę że już teraz nic nie odwołają ;) suchy jesteś forma będzie się zgadzać ;)

A co do planów masy po zawodach jak myślę że bym wykorzytał ten czas na ogólną masę bez prio, bo jednak u Ciebie ogólnie miecha się przyda a na prio przyjdzie czas, po zawodach najlpeszy okres na masę wiec ja bym budował cała sylwetkę ;)


Musi się forma zgadzać i mam nadzieję że nic w końcówce się nie wydarzy, typu biegunka czy coś z trawieniem podczas ładowania, tego najbardziej się boję!

Jeszcze temat do przemyślania, na bank wykorzystam ten czas, bo mam gdzie trenować, mega dobrze się czuję więc nie zmarnuję tego czasu. Na odpoczynek przyjdzie czas!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Wtorek 20.10.2020r.

Peak week trwa póki co na spokojnie normalna dieta, trochę więcej wody i soli. Dziś wieczorem dostanę wytyczne od Huberta co dalej.
Nóg zapomniałem przypiąć ,ale była 4.00 rano :D




Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DrunkInCarbs - przygotowania pod pierwszy sezon startowy

Następny temat

Paweł- dt

WHEY premium