SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Judziński - Road To Classic Physique 2023 r.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Do tego czy to się komuś podoba czy nie, czy jedzie "starą szkołą" itd itd to co sezon jego zawodnicy zajmują czołowe lokaty - od debiutów po MP a nawet dalej także jest w tym dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
opalinho
Do tego czy to się komuś podoba czy nie, czy jedzie "starą szkołą" itd itd to co sezon jego zawodnicy zajmują czołowe lokaty - od debiutów po MP a nawet dalej także jest w tym dobry


Stara szkoła owszem dalej jej się trzyma ... Chociaż mnie zaskoczył i kilka jest nowinek z obecnych trendów.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Poniedziałek 27.05.2019r.



Pull B:
-pendlay row 1x5-9 , 1x9-12
6x90kg, 12x60kg
-ściąganie drążka wyciągu górnego neutral 1x7-9, 1x9-12
7x80kg, 12x60kg
-podciąganie na maszynie nachwyt 2x8-12
5x90kg, 12x60kg
-wiosłowanie hammer jednorącz neutral
7x17szt, 12x14sz
-odwrotny peck deck
12x10sztx3s
-szrugsy sztangą
15x60kg, 15x80kg
-naprzemienne uginanie z supinacją
10x15kg, 12x15kg
-uginanie wyciąg górny jednorącz
12x3szt,13x3szt,

Cardio:
-30min bieżnia



Pre:
1.Manna +WPI +owoce
Post:
2. Manna+ WPI+ owoce
3. Pierś indyka+ warzywa
4. Pierś indyka+warzywa
5. Białka jaj+warzywa
6. WPC+ orzechy



Rano:


- 1tab omega 3 SFD do 1,3,5, posiłku
- 1tab kompleks witamin SFD
- 1tab NAC SFD
- 1tab probiotyk swanson
-1tab d3+k2

Przed treningiem:
- 2 miarki PW SFD

Wieczorem:

- 1tab NAC SFD
-1tab kompleks witamin SFD
- 1tab omega 3 SFD

Komentarz:

Super trening wszędzie dołożone...trochę nie chciało mi się wstawać o tej 5-tej rano ale jak już wstałem to się nakręciłem na trening...niestety pogoda lipa więc dobrze ,że idę do pracy to jakoś to będzie.... Truskawki świeże mnie dziś zabiły smakiem! Nie to co mrożone...






2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja tez sczesliwy ze na redukcji bo juz na zarcie patrzec nie moglem. Wrzucilem Cie na insta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
ja jak przed 4 wstaje na cardio to też ledwo co się zwlekam z łóżka, ale wiem że czas też na styk wyliczony więc nie mogę się obijac tylko raz dwa lecieć do piwnicy i kręcić te minutki xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
winterR
ja jak przed 4 wstaje na cardio to też ledwo co się zwlekam z łóżka, ale wiem że czas też na styk wyliczony więc nie mogę się obijac tylko raz dwa lecieć do piwnicy i kręcić te minutki xD


To ile h Ty śpisz? Xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
7h około się staram :) W weekend też często wstaje o tej 3:50 na cardio a później po zjadam i w kimę jeszcze do kolejnego posiłku xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
7h około się staram :) W weekend też często wstaje o tej 3:50 na cardio a później po zjadam i w kimę jeszcze do kolejnego posiłku xD hehe

W ten weekend rozumiem, że masz wolne od pracy czy innych obowiązków w ciągu dnia i mimo to wstajesz o tej godzinie? Dla mnie bez sensu, chyba że już tak zegar biologiczny ustawiony że ta 3.50 to jak dla innych 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
Dokładnie tak, mimo tego że wolne itp to i tak wstaje. To samo mi brat powiedział że bezsens, tylko że zrobołem raz tak że nie ustawiałem budzika i obudziałem sie leciutko po 4 i przekręcałem tylko z boku na bok więc i tak zszedłem na cardio.
chyba zegar biologiczny. Bo chyba już ponad rok robię to cardio dzień w dzień z rana na czczo, więc w zależności ile tego cardio było tak wstawałem żeby zrobić przed pracą :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
winterR
Dokładnie tak, mimo tego że wolne itp to i tak wstaje. To samo mi brat powiedział że bezsens, tylko że zrobołem raz tak że nie ustawiałem budzika i obudziałem sie leciutko po 4 i przekręcałem tylko z boku na bok więc i tak zszedłem na cardio.
chyba zegar biologiczny. Bo chyba już ponad rok robię to cardio dzień w dzień z rana na czczo, więc w zależności ile tego cardio było tak wstawałem żeby zrobić przed pracą :P


Nie lepiej ściąć kalorie lub dać jakieś intetwał zamiast tyle cardio kręcić?

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DrunkInCarbs - przygotowania pod pierwszy sezon startowy

Następny temat

Paweł- dt

WHEY premium