SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam
Wczoraj tak jak Rafal pisal robilismy barki,w ruch poszedl hantel,belka,barkownica,cwiczenia uzupelniajace oraz zrobilem trening tricepsu i brzucha.
Dzis robilismy sprzet ale warunki panujace za oknem nam niestety nie sprzyjaly,jednak wszystko poszlo zgodnie z planem mimo sniegu prawie do kostek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wszystkich,wlasnie wrocilem z treningu na sprzecie,robilem yoka 3x25m,spacer drwala 70m i 50m oraz walizki 3x50m
Wczoraj robilem ciagi i klatke,od 2tyg wchodze na ciezar i sila wzrasta z czego jestem zadowolony,jutro trening barkow i tricepsu
Suplementacja bez zmian tylko dolozylem BCAA do 15g po treningu w celu wiekszej regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wszystkich
Dzis zaczynam nowy tydzien treningowy,zaraz ide zjesc sniadanie a potem klatka,biceps brzuch.
Mamy wiosne za oknami to az chec do treningu jest.Jeszcze ten tydzien normalnych treningow i od poniedzialku mam 8te tygodni do ME wiec czeka mnie ciezka praca.
Z tego co mi wiadomo Rafal byl 2 w Uzbekistanie,wiec gratulacje!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam
Dzis mam dzien wolny od treningu w celu odpoczynku..
We wtorek robilem sprzet a wczoraj barki z tricepsem,do konca tygodnia lzej a potem juz treningi ciezsze..
Od poniedzialku pelniejszy dziennik treningowy.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, we wtorek wróciłem z Uzbekistanu. Tak jak Mateusz napisał zająłem 2 miejsce, jestem zadowolony ale nie do końca. Ciężko jest wygrać z gospodarzem, gdy wszystko idzie pod niego

Jeśli chodzi o mój start to:
1) Wyciskanie belki 150kg góra dół, zaliczyłem 7 powtórzeń w 60 sekund, co jest moim rekordem. Zawodnik z Ukrainy i gospodarz zaliczyli po 6 powtórzeń.
2) Spacer buszmena tzw YOK. 370kg na odcinku 20 m. Wygrałem zajęło mi to 6,90 sekundy, startowałem w jednej parze z Sergeyem Trubicinem. Zawodnik z Uzbekistanu wystartował 2 sekundy przed gwizdkiem sędziego, mimo to go wyprzedziłem, ale zajął 2 miejsce, gdyby mu odjąć te 2 sekundy do czego dążyli pozostali zawodnicy zajął by około 5-6 miejsca.
3) Wyciskanie platformy na barki 155kg: i tu znowu zmiana dość nie typowa... Tuż przed swoim podejściem dowiedziałem się że platformę można odłożyć na stojaki i kontynuować wyciskanie, w 60 sekund. Można było odkładać dowolną ilość razy, ja zaliczyłem łącznie 16 powtórzeń, Hamza Primov 16 a Sergey 19-20. Sergey od początku wybijał na tzw. podsiad, co jest nie dozwolone w tej konkurencji, systematycznie zaliczał 7-8 powtórzeń robiąc krótką przerwę, widać że miał to dobrze obmyślane. W końcu był u "siebie".
4)Martwy ciąg na aucie, z wysokiej pozycji lecz bardzo ciężki- Toyota Landcruiser, zaliczyłem 3 wynik. Wszyscy ale to wszyscy zawodnicy zerwali odciski, oprócz gospodarzy. Wykazali się sprytem i zrobili sobie paski o długośći może 60-80 cm. Przez co nie było szans żeby uchwyt im puścił.
5)Konkurencja wiązana, zająłem 3 miejsce, znowu wygrali zawodnicy z Uzbekistanu, zaliczając po 110kg hantlu.
6)Mas Wrestling, nie miałem pojęcia o co chodzi w tej konkurencji. Dodatkową motywacją w tej konkurencji było to że, dyrektor kopalni diamentów z Jakucji w nagrodę dla pierwszej 3 dał diamenty. W pierwszej walce trafiłem na Oleksandra Lashyna który w dniu zawodów ważył 175kg, szanse miałem małe Uplasowałem się w środku stawki, i ostatecznie zająłem 2 miejsce. Sporo się nauczyłem, wiem teraz że od czasu do czasu będę musiał potrenować trochę Mas Wrestling, bo zapewne na zawodach będzie.

Klasyfikacja wyglądała następująco (pierwsza szóstka):
1) Sergey Trubicin (Uzbekistan)
2) Rafal Kobylarz (Polska)
3) Oleksandr Lashyn (Ukraina)
4) Hamza Primov (Uzbekistan)
5) Tarmo Mitt (Estonia)
6) Rolands Gulbis (Łotwa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gratulacje jak zwykle w czolowce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4727
Przeczytałem cały dziennik, dowiedziałem się mnóstwa rzeczy oraz zmotywował mnie jeszcze bardziej do treningów. Nawet nie miałem pojęcia, że aż tyle jest zawodów strongman w ciągu roku. Gratuluje obecnych sukcesów i życzę następnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
WitamNajpierw troche o treningach:
Poniedzialek:
1.klatka
-plaska
-skos
-rozpietki na linkach
-brzuch
2.Po poludniu trening Kul
Wtorek
-martwy
-sklony
-wioslo jednoracz hantlem
-wyciag do klatki
-wyciag zza glowy
-brzuch
Sroda
-hantel
-belka
-wznosy na boki
-wznosy w opadzie na tyl
-wyciskanie wasko
-sciaganie wyciagu z gory
-brzuch
Czwartek
-barkownica
-yok
-spacer drwala
-walizki
Z tyogdnia na tydzien ciezary bede zwiekszal,wprowadzilem tez zmiany zywieniowe,opieram sie glownie na jajach,makaronach,ryzu,miesku co pozytywnie wplywa na moje samopoczucie,oczywiscie diete uzupelniam suplementami Activlab'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, wczoraj byliśmy z Mateuszem na eliminacjach Strongman Team Poland. Teraz w środę jedziemy sędziować Mistrzostwa Polski Strongman policjantów do Kłobucka, co do treningu to coraz mocniej trenuję.
Dzisiaj zrobiłem rano klatkę i nogi. Klatka już na w miarę dobrym poziomie, skos w górę 180kg z zatrzymaniem ze sporym zapasem. Wieczorem trenujemy jeszcze kulę. Jutro potrenuję trochę rzucanie, a w środę belka, hantel i może platforma.

W przyszły piątek wyjeżdżam na Puchar Narodów do Wilna, więc ten tydzień będzie najcięższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam,wlasnie wszedłem do domu z drugiego.Dzis robilem:
Rano:
-wyciskanie sztangi na plaskiej
-wyciskanie sztangi na skosie w gore
-rozpietki na linkach
-brzuch
Po poludniu robilismy kule od 150 do 180,w sumie 6 serii
Wczoraj sedziowalismy eliminacje do St narong Man Team Poland,wyloniono 6 najlepszych,ale chlopakow czeka jeszcze troche pracy.
W srode jedziemy do Klobucka gdzie co roku sedziujemy MP Policjantow.
Oprocz tego caly czas ciezko trenuje po ME
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium