SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234267

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, w nowym roku
Dzisiejszy dzień zacząłem 1 treningiem w tym roku, robiłem rzuty. Pchnięcie kamieniem, rzut dyskowy 12,5kg, młot 7kg i przerzucanie ciężaru przez poprzeczkę. Bardzo dobrymi wynikami jak na siebie rozpocząłem nowy rok z czego się cieszę

W kilku zdaniach opiszę mój poprzedni roku, startowałem 16 razy :
1) Mistrzostwa Śląska w podnoszeniu ciężarów (Tarnowskie Góry) - 1 miejsce
2) Puchar Polski Highlander (Gniew) - 6 miejsce
3) Indywidualne Mistrzostwa Polski w przeciąganiu liny (Szczyrk) - 1 miejsce
4) Puchar Polski Highlander (Lidzbark Warmiński) - 4 miejsce
5) Finał Pucharu Polski Highlander (Szymbark) - 2 miejsce
6) Puchar Europy Środkowej (Racławice) - 3 miejsce
7) Puchar Narodów Strong-Man (Kolno) - 2 miejsce
8) Baltic Strong-Man Team (Litwa- Birstonas) - 2 miejsce
9) Puchar Polski Strong-Man (Biała Rawska) - 2 miejsce
10) Mistrzostwa Polski Highlander (Ludwikowice Kłodzkie) - 2 miejsce
11) Puchar Polski Strong-Man (Miejska Górka) - 1 miejsce
12) Mistrzostwa Polski w parach Strong-Man (Krynica Zdrój) - 2 miejsce
13) Mistrzostwa Polski Strong-Man (Radzionków) - 1 miejsce
14) Puchar Świata Strong-Man (Litwa- Marijampole) - 5 miejsce
15) Puchar Polski Strong-Man (Wąsosz) - 2 miejsce
16) Strongman Champions League (Bułgaria- Sofia) - 1 miejsce

Nie wszystkie zawody zaliczam do udanych, ale ogólnie szło mi bardzo dobrze. Dużo się nauczyłem, wiem jakie mam słabe konkurencję i właśnie na tych konkurencjach będę się skupiał cały ten okres.
Cieszę się z 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Highlander 2012 w Ludwikowicach Kłodzkich, miło także wspominam przeciąganie liny w Szczyrku oraz Mistrzostwa Polski Strongman Team Poland w których udało mi się wygrać. Najbardziej jednak byłem zadowolony z zawodów Strongman Champions League w Bułgarii gdzie udało mi się wygrać. W ubiegłym roku przez zimę bardzo mało trenowałem pod kątem Strongman, teraz trochę bardziej ruszę z treningami więc powinno być dużo lepiej
Ten sezon zapowiada się dużo ciekawiej, imprez powinno być naprawdę sporo i właśnie już na to czekam

Całą suplementację przez cały rok prowadziłem na odżywkach Activlaba, opierała się głównie na BCAA XTRa, EAA Xtra, ZMA, Sterolid Complex, Glutamine XTRa, Coffeine Power i białku Whey Protein 95.
Bardzo dziękuję firmie Activlab za pomoc, bez niej na pewno nie udało by mi się robić regularnych postępów Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bardzo ladne wyniki praktycznie wszedzie podium z czego dosc czesto 1 miejsce no i duza liczba startow

gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wszystkichWlasnie weszlismy w Nowy Rok,kazdy ma zapewne jakies plany.Moje to na kazdych zawodach byc na podium i aby ten sezon byl dla mnie owocniejszy w sukcesy oraz zakonczyl sie bez kontuzjiJesli Chdzi o moje aktualne treningi to cwicze 4x w tygodniu na malych ciezarach w celu regeneracji przed przygotowaniami,ktore rozpoczynam 14 stycznia.Oczywiscie na biezaco bede informowal o moich poczynaniach.Tamten sezon uwazam za udany ale wiadomo moglo byc lepiej.Oto lista startow i zajete miejsca:
Osiagniecia z roku 2012
2 miejsce-puchar Polski Krynica
1 miejsce-puchar narodow Kolno
1 miejsce-puchar Europy Srodkowej Raclawice
2 miejsce-druzynowe mistrzostwa Europy na Litwie
1 miejsce-puchar Polski Biala Rawska
2 miejsce-Giants Live Polska,Kartuzy
3 miejsce-puchar Polski Miejska Gorka
4 miejsce-Champions League Trzebnica
3 miejsce-Mistrzostwa Polski Strongman,Radzionkow
1 miejsce-Final pucharu Polski Wasosz
1 miejsce-Mistrzostwa Polski w parach,Krynica
4 miejsce w grupie-World Strongest Man
1 miejsce-puchar Europy Srodkowej,Raclawicach
Chcialbym podziekowac firmie Activlab za pomoc w przygotowaniach w postaci suplementacji.Jestem przekonany ze bez waszych odzywek nie osiagnal bym takich wynikow.Glownie takie produkty jakm BCAA XTRA,GLUTAMINE XTRA,CARBOMAX,HOT ENERGY DRINK,ULTRA ENERGY,HMB,ZMA dawaly mi super rezultaty i pomagaly mi szlifowac wynikiPozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i rownie imponujaco to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12050 Napisanych postów 160478 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234525
graty panowie, kawal roboty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
RedAlert ja też sobie tego życzę Dzisiaj zrobiłem trening rzutowy, fajnie szło mimo sporego śniegu i niezbyt przyjaznych warunków
Od poniedziałku zaczynam normalnie w miarę trenować, dziś przyszła paczka z Activlabu:
-Tribuactiv B6,
-BCAA XTRA x2,
-EAA XTRA x2,
-Glutamine XTRA,
-Whey Protein 80 plus.
Czyli wszystko co wystarczy o tej porze roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam,ja mam ostatnie dni tzw obijaniaOd poniedzialku ruszam ostro z treningami,dodam ze jestem wypoczety i glodny dzwigania.Dzis zloze zamowionko na suple i moge brac sie do roboty.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291
Mateusz ty zawsze byłeś takiej karnacji ;d ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Zawsze bylem ciemniejszy ale lubie tez czasem solarium odwiedzic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium