Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla fanów Mateusza Kieliszkowskiego. Po paskudnej kontuzji tricepsa i długiej rehabilitacji wszystko zmierzało już w dobrym kierunku… We wrześniu ubiegłego roku nasz strongman powrócił w pięknym stylu, zajmując drugie miejsce na World's Ultimate Strongman w Dubaju i zdobywając tylko 1 punkt mniej, niż zwycięzca Oleksii Novikov.

 

Polecamy również: Mateusz Kieliszkowski wraca do gry!

Profil Strongman Polska poinformował, że Mateusz podczas treningu siadów doznał uszkodzenia pasma biodrowo - piszczelowego i podrażnienia krętarza kaletki. Z tego powodu nie wystartuje w zawodach strongman Arnold Sports Festival 2022 w Stanach Zjednoczonych, które odbywają się w ten weekend. Chociaż nie jest to duży uraz, to jednak silne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne nie są w stanie uśmierzyć bólu na tyle, by Kieliszkowski mógł wystartować w zawodach. To naprawdę fatalna wiadomość i ogromny pech dla utalentowanego strongmana… Los zdecydowanie mu nie sprzyja. Wierzymy jednak, że jego zespół już pracuje nad jego powrotem do zdrowia. Mamy nadzieję, że szybko wróci do treningów i będzie walczył o kolejne medale!

Komentarze (3)
_Knife_

Pisalem mu niedawno w komentarzu, żeby tylko kontuzji nie doznal. No i proszę. Konkurencja to samo, Licis non stop coś leczy (bark, grzbiet), JR Caron - bark, Shaw tak naciągnąl tył uda, że w ogóle nie wiadomo co dalej.

2
spejson94

Szkoda kurde tak krótko przed startem :( ehh jak już się kontuzje zaczną tak już koniec

1
_GANGSTA_

Potencjał ogromny,tylko te ciezary idą tak szybko do góry,że ciało chyba nie jest w stanie podązyć bez kontuzji

0