SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wszytkich,tak jak juz wszyscy zapewnie wiecie nie udalo mi sie wejsc do finalu..wiem chociaz co musze poprawic i czego sie spodziewac za rok.Mialem tez troszke pecha bo w 1 konkurencji zle zlapalem worki,oraz spieprzylem troche kegi.Dostalem takiego kopa motywacyjnego do dalszej pracy..i zime poswiece na trening rzeczy ch...ych.Jesli chodzi o wrazenia z WSM to duuuzo wielkich chlopow,z moimi 136kg to wygladlem jak dziecko chocby przy Brianie ktory wazy 205kg lub Savickasie ktory ma 180,dziennie upaly ponad 30 utrudnialy zawodnikom wysilek ale przy 1-2 konkurencjach na dzien dalo sie to zniesc.Hotel ladny,jedzenie tez miarowe ale klima ktora byla doslownie wszedzie zafundowala mi katar.Teraz chlopaki walcza w finale a ja mam taka nadzieje ze za rok tez sie tam znajda ale wiem ze czeka mnie ciezka praca.Za mna 2dni wypoczynku i juz wrocilem na silownie ale sa to lekkie treningi narazie.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
to z jaka waga planujesz jechac za rok na WSM? nie wiesz czasem ile wazyl radzik na zawodach bo wygladal swietnie - 6 miejsce swietny rezultat, troche slabo w ciagnieciu autobusu i schodach czyzby jakas kontuzja

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Podejrzewam że coś około 150kg
Co do Krzyśka i autobusu to nie mam pojęcia co się stało, ale w schodach ewidentnie zabrakło wzrostu. Klocki nie było cięzkie, ale bardzo wysokie. Wyższym zawodnikom jest dużo łatwiej wrzucić.

Zmieniony przez - IboK w dniu 2012-10-03 15:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
mysle ze ponad 140 bede mial napewno,ale czas pokaze jak bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam jestem po calym tygodniu trening.Poza sezonem trenuje 3razy na silowni i 2 razy rzucam z Rafalem plus bieganie.Zjechalem z ciezarow na silowni,sprzetu typu walizki,yok,opona robic narazie do bede,mysle ze od marca.Skupie sie zima na belce,hantlu,kule porobie itp.Martwy Ciag i Przysiady tez sobie odpuszczam wkoncu trzeba troche odpczac.Wczoraj startowalem w Mistrzostwach Slaska do lat 23 w Podnoszeniu Ciezarow i wygralem w swojej kategori wynikami rwanie 121kg,podrzut 160kg,obydwa boje zaliczylem z duza latwoscia ale wiecej nie trzeba bylo.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
W zimie sa jakies zawody czy do wiosny macie przerwe w startach?

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, może coś będzie w zimę ale nic nie wiadomo. Jeśli chodzi o przeciąganie liny to ja mam Mistrzostwa Świata 15 grudnia. Może jeszcze jakieś zawody ale to nic pewnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Przepraszam żę to pisze ale jestem bardzo ciekaw okropnie wręcz jak połączyć SM z pracą wiem że np ty Mateusz jestes ochroniarzem masz jakieś uprawnienia czy jak to jest ? a ty Rafał mógł byś też opsiać jak to u ciebie jest ? studia miałeś zdaje sie chyba teraz może pracujesz ? a może myśleliście coś o otarciu sklepu z suplementami ? a ktoś może planuje zostać instruktorem fitness ?.Radzik no to narazie wyżej notowany zawodnik na wasczas nadzejdize oczywiście to chyba każdy wie czy on utrzymuje sie z SM ktoś mogl by mi odpowiedziec na to pytanie ?.Sory ze tak psize to zaden wywaid broń boze pytam z ciekawossci bo sam kocham SM ale jestem jeszcze mlody i badam to wszystko zaczełem pracowac nie dawno i wiem jak to jest i bardzo mnie to ciekawi z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam dzis zakonczylem tydzien treningowy,jak wczesniej pisalem trenuje lekko a weekendy mam wolne.Zima prawdopodobnie maja byc dwa starty ale to jeszcze nic pewnego..
Jesli chodzi o moja prace to nie mam uprawanien,o otwarciu sklepu nie mysle bo jest tego juz za duzo aby na tym zarobic,co do instruktora fitness to takie same zdanie,ciezko na tym zarobic.Najlepiej miec sponsora ale niestety w takim regionie jak slask to graniczy z cudem bo zamieszkuje biedny region a jak juz jest kasa to pchana jest w slaske kluby pilki noznej.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Dzięki za odpowiedź bubu ale nadal uważam że to abrdzo ciężko połączyć zapewne dlatego ciekawi mnie jaka praca była by odpowiednia i zarówno dochodowa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium