SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mateusz mimo wszystko postaraj sie wrzucac chociaz fotki jakis supli
Fotki i filmiki z treningow super

Mysle ze na tych eliminacjach to nie bedzie zadnych problemow :) A w w wycisko podrzucie bedzie wiecej niz zakladasz , na filmiku poszlo gladko

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2012-03-18 21:22:58

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003















"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003


suple Mateusza.

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291
Mi tak samo jak Tichu marzy sie kariera StrongMana tyle że ja mam już 18 lat staż półtora roku bardzo chciał bym ciężko pracować aby osiągnąc sukces a co najlepsze do Radzika mam 30km do Pudziana 50km może kiedyś został bym uczniem Radzika jak kiedyś radzik uczniem Pudziana hehe ale ze mnnie marzyciel ale cóż kocham ten sport i chciał bym robić coś w tym kierunku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, w środę robiliśmy z Mateuszem belkę. Skończyliśmy na 155kg na 3 powtórzenia. Do tego robiliśmy wyciskanie z przodu stojąc do 160kg i wyciskanie z tyłu bez nóg.
Jutro czeka mnie bardzo długi trening, najpierw siłownia, potem konkurencje rzutowe.
Od wczoraj do suplementacji dołożyłem Arthreo Free. A tutaj plakat z zawodów Pucharu Polski highlander 5 maja.




Zmieniony przez - IboK w dniu 2012-03-22 22:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Szykuje sie konkret impreza

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Siema wszystkim,jestem po ciezkim tygodniu treningowym,system taki jak tydzien temu.Dzis trening na sprzecie trwal 4h wiec na sam koniec ledwo co chodzilem,ale jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to beda super wyniki ale wole nie zapeszac.Suplementacja nadal bez zmian,tylko po konkretnych treningach dolozylem mala lyzeczke BCAA po wysilku w celu zwiekszenia regenracji.Teraz weekeng i wypoczynek a od poniedzialku znowu ciezka praca..Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6661
Bubu możesz nas uświadomić czy wasz team wybiera się na kwalifikacje do ,,Giants Live"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
Dobrze Bubu tak trzymać wytrwałość !!! trzymam kciuki chłopaki . Ibok już ci na emaila wysłałem ale tu też napisze potwierdzam że jutro będę o 15 na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, dzisiaj długi trening. Typowe rzucanie, wczoraj rwaniodocisk do 145kg. Dzisiaj robiłem pchnięcia kulami, rzut dyskowy 25kg-jeszcze troszkę brakuje ale już nie źle idzie.
Co do rzutu młotem 7,3kg jestem zadowolony wczoraj pierwszy raz przekroczyłem, 32metry, dzisiaj 32,90 i wszystkie rzuty w granicach ponad 30-31 m. Wynik 34-35metrów bez butów specjalistycznych jest świetnym wynikiem. Do tego chce dążyć, rzucam dopiero 1,5 miesiąca, zaczynam to rozumieć i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Z tego się cieszę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium