SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234271

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
w pchnieciu kula tez w tym sezonie wystartujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Oby , chcemy wreszcie poznac wyniki jakie osiagasz

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Tak na tyle na ile mi czas pozwoli, dzisiaj rzucałem dyskowym ciężkim, i kamieniami ciężkimi 13,7kg i 11,7kg. Śnieg strasznie utrudnia wszystko, ale nie ma co narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
I jak tam chlopaki?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Ja jestem po ciezkim tygodniu treningowym.Jesli chodzi o moja aktualna forme to jest naprawde dobrze,nie chce zapeszac ale jak tak dalej pojdzie to zapowiada sie ciekawie.Aktualnie trenuje taki systemem
Pon-klata,biceps,triceps,brzuch
Wt-Ciagi,plecy,zarzuty,skoki,brzuch
Sr-trening MMA
Czw-barki,kaptury,brzuch
Pt-nogi,przedramie brzuch
Sb-sprzet Strongman
W przyszlym tygodniu zrobie relacje z treningow i powrzucam jakies fotki.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
W takim razie czekamy , cos ostatnio pustawo sie zrobilo tu u was ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
mam pytanie do Mateusza , czy dobrze czujesz sie z taka waga? , chodzi mi o samopoczucie ,cisnienie , czy ograniczasz jakos retencje? i czy mozesz napisac na czym opierasz swój jadłospis jakies przykladowe menu z wybranego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Ja chciałbym zapytac jak wyglada sprawa z dieta?
I jak mozna wiedziec to gdzie panowie pracuja? Na bramce to tak 'dorywczo' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja jestem w trakcie sesji na studiach, i trenuję łącznie 10 razy w tygodniu plus 1-2 bramki. Ciężko mi to wszystko zrobić, czekam dalej na odżywki
Co do treningu to dzisiaj robiłem rzuty dyskowe 25kg, Przerzucanie pala, przerzucanie hantla przez poprzeczkę 25kg, i pchnięcie kamieniem 13,7kg i 11,7kg.
Tak pracujemy oboje na bramkach, a poza tym trening i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam
Trening 23.01.2012 Poniedzialek
Klatka
plaska-4x8+10
skos-4x10-8
porecz 4x15
rozpietki 4x15
Triceps
uginanie hantla zza glowy jednoracz 4x10
sciaganie wyciagu jednoracz 4x15
Biceps
modlitewnik 4x10
uginanie hatlem o kolano 4x12
sciaganie wyciagu lezac do czola 4x15
Brzuch 4x25
Trening 24.01.2012 Wtorek
Martwy ciag 8x6-4
sklony ze sztanga 4x10
podciaganie na drazku 4x12
sciaganie wyciagu do klatki 4x15
sciaganie wyciagu zza karku 4x15
szrugsy na axlu 4x15
pociaganie wyciagu do brody 4x15
Brzuch 3x50
Swider pytasz o moje samopoczucie?Czuje sie swietnie,waze 128kg,jestem porosciagany bo dbam o to,biagam oraz trenuje tez MMA(obecnie kontuzja kosci w dloni).Cisnienie mam 130/80.Jesli chodzi o diete to jem w ciagu dnia 4-5 posilkow.Nie jem prawie wcale slodyczy,nie stosuje zadnej wygorowanej diety ale patrze co jem.Nie pracuje nigdzie tylko w piatek i sobote bramka:)Tak jak i Rafal.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium