SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234275

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Ibok mozesz powiedziec cos wiecej o tych zawodach w martwym ?? Kto to organizuje ??

I wiesz cos moze o pucharze Polski w przeciaganiu liny o ktorym wczesniej wspominales ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja i Mateusz wraz z KKS Tarnowskie Góry, start 280kg, do 400kg przeskok co 20kg powyżej deklaracja podejść. Przed zawodami ważenie każdego krążka.
Żadnych kategorii wagowych, wygrywa największy podniesiony ciężar. Dozwolone kostiumy, paski, dosłownie wszystko. Jak będzie tak blisko, to będą informację na każdym forum i każdy się może zapisać. Zawody nagrane całe i wrzucone na youtube.
Wszystko zależy od sponsorów, żeby skusić większość zawodników w Polsce nie tylko zawodników Strong-Man, trójboistów i wszystkich innych dyscyplin siłowych.
Co do liny, to teraz raczej nic nie będzie. W Grudniu mają być Mistrzostwa Świata.

Zmieniony przez - IboK w dniu 2012-07-20 21:55:59

Zmieniony przez - IboK w dniu 2012-07-20 21:57:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
a nie dacie rady zrobic kategorii wagowej dla chudszych np do 85kg i druga kat juz w zwyz ???? przydalo by sie napewno duzo osob by chcialo wystartowac w takich zawodach ...ciul z nagrodami rywalizacja sie liczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam.Na zawodach Giants Live Kartuzy 2012 zająłem 2 miejsce,o pol punkta wyprzedzil mnie Krzysiek Radzikowski.Wygralem 2 konkurencje a mianowicie yoka 420kg na 40m i martwy ciag na maxa 445kg:D.Oto pelna klasyfikacja koncowa:
1.Radzikowski
2.Baron
3.Kurek
4.L.P Jean
5.Koklayew
6.Prichet
7.Scheer
8.Dawidsson
9.Sadler
10.Felix
Jestem mega zadowolony bo cala trojka Polakow leci we wrzesniu na WSM ktore odbedzie sie w Los Angeles w USA.
Co do zawodow w MC to będa to otwarte zawody bez dzielenia na kategorie wagowe.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
445 bardzo ładny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Kiedy 462 kg i nowy rekord Świata ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, już po Mistrzostwach Polski Highlander 2012. Impreza super, w bardzo fajnym ośrodku położonym w Górach Sowich.
Co do zawodów, to ostatecznie zająłem 2 miejsca. Wśród konkurencji nie było tragedii, ale rzut ciężarkiem 25kg przez poprzeczkę czyli to co najbardziej lubię na wysokości 4,90m nie przerzuciłem na zawodach ani razu a gdy pakowaliśmy już sprzęt bez problemu hehehe.
Teraz 3 treningi, i w sobotę Puchar Polski Strong-Man w Miejskiej Górce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Witam Panowie meczy mnie już od 3 tyg. lekka kontuzja barku ale dam rady trenować tak na 90% najgorzej przy wyciskaniu zza karku pierwsze powtórzenie potem z bólem idzie :) z tego co czytałem wcześniej Bubu też miałeś problemy z barkiem może jakąś maść byś polecił albo coś innego, nie mogę odpuszczać treningów bo za kilka tyg. amatorskie zawody :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Jakieś preparaty na glukozaminie, ale gdy już coś boli to olfen kilka tabletek i powinno być ok. Jakaś maść przeciwbólowa, lód, natryski zimno ciepłe, i staraj się unikać ćwiczeń przy których cię to boli przez jakiś czas.
Dzisiaj lekki trening na sprzęcie, tj. belka, barki. Jutro porzucam sobie trochę: kamień/kula, ciężar przez poprzeczkę, i młot 10kg a w sobotę wyjeżdżamy do Miejskiej Górki.
Konkurencje:
-zegar,
-Kule 130-180,
-Belka 150kg na ilość,
-Yok 400kg+ opona x6,
-Przerzucanie pali,
-Schody 225kg, 250kg, 275kg,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Ikis
Kiedy 462 kg i nowy rekord Świata ?
rekord w martwym to zdaje się ponad 500 kg ja mam pytanie z innej beczki,ile uginacie na biceps na modlitewniku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium