SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
WitamOstatnio troche lzej trenuje poniewaz nie mamy tylu startow w najblizszym czasie,za tydzien mianowicie startujemy wraz z Rafalem w Bialej Rawskiej u Dominika Pudzianowskiego,konkurencje beda nast:
-wiazana na barki(hantel,sztanga,belka)
-ciagi na autach
-zegar
-walizki
-yok
-3 worki+opona
Skladu do konca jeszcze nie znam.
Co do treningow to skupiam sie na rzutach kegami i odwaznikiem przez poprzeczke,ciagach,barkach.Sprzet robie troszke lzej ale jak bedzie jakis konkretny start to doloze ciezaru.Pare kg zrzucilem takze z wagi,obecnie mam 138kg ale bardziej na jakosci.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam,wlasnie jestem po 2 startach,w sobote mielismy Puchar Narodow na Ukrainie w miescie Lwow gdzie zajelismy ostatecznie 2 miejsce na gospodarzami,moglismy wygrac ale cala noc podrozy(w tym 6h na granicy) dala sie we znaki.Prosto z trasy od razu na zawody,zaden z nas nie spal nic,po zawodach prysznic i znow powrot do Pl i w niedziele wraz z Rafalem mielismy zawody w Bialej Rawskiej gdzie Kobi wygral a Ja bylem 2.Teraz dwa dni ladowania akmulatorow i w srode na trening.Nastepne zawody 1 serpnia na Slowacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Czyli cały czas na topie i miejscami się wymieniacie. Podsyłaj foty z imprez, nawet z telefonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
dokładnie! Im więcej fot, tym lepiej!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
masakra tak cały czas startować, ja bym z regeneracją nie wyrobił, życzę dalszych sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam,dzis wraz z Rafalem jedziemy na Slowacje,jutro mamy start,za tydzien jedziemy do Lublina,potem ja znow na Slowacje,24 sierpnia na Litwe wiec jest co robic
Nie ma nawet kiedy potrenowac,w poniedzialek pokusilem sie na martwym i zrobilem 350x8,na maxa do 10 bym dojechal.Jak wroce to napisze cos wiecej bo brak czasu spowodowany treningami i startami robi swoje
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, dawno tu nie pisałem. Poprzednie starty były takie tak ja Mateusz napisał. 28 lipca byłem w Berlinie na zawodach Highland Games federacji GHGF, nie każdy pewnie wie co to jest, jest to tzw. szkocki sport. Coś podobnego do lekkiej atletyki, konkurencje:
-Pchnięcie kamieniem 15kg z miejsce- wygrałem,
-Pchnięcie kamieniem 10kg- 2 miejsce,
-Dyskowy lekki 12,8kg- 7 miejsce,
-Młot lekki 7kg- 1 miejsce,
-Młot cięzki 10kg- 1 miejsce,
-Rzut do góry przez poprzeczkę 25kg- 1 miejsce, zrobiłem rekord Niemiec 5 metrów.
-Przerzucanie pala- 1 miejsce,
Całe zawody udało mi się wygrać, prawdopodobnie wystartuję na zawodach w Niemczech w HG jeszcze 7 i 21 września. Oczywiście regularnie staram się trenować przynajmniej 1 raz w tygodniu.
A w ten weekend tak jak Mateusz napisał byliśmy na Słowacji:
Mateusz wygrał, 2 był Słoweniec Belsak, 3 ja. Zawaliłem konkurencję wiązaną gdzie straciłem aż 6 pkt, w 2,5 sekundy zmieściło się 6 miejsc i akurat ja byłem 6 Zawody w morderczym upale, około 34 stopnie i 7 konkurencji... Teraz w weekend jedziemy oboje na zawody do Lublina.






Zmieniony przez - IboK w dniu 2013-08-05 22:02:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
WitamWczoraj wrocilismy z zawodow,ktore odbyly sie w Lublinie,Ja wygralem,Rafal byl 2.Za tydzien w nidziele jade na puchar Slowacji a 24 sierpnia mam zawody na Litwie w miescie Marijampole,we wrzesniu mam tez 3 stary takze tegoroczny sezon mam troszke zawalony zawodami.Jesli chodzi o treningi to trenuje 3-4 razy w tygodniu i to na 60% bo cotygodniowe stary daja dobrze po tylku wiec trzeba sie regenerowac.
Suplementacja w okresie startowym wyglada nastepujaco
Dni treningowe:przed treningiem 10gBCAA 10g Glutaminy,w trakcie 2 miarki HOT-a,po treningu 15g BCAA 10g Glutaminy 2 miarki Carbo.
Dni nietreningowe:rano i popoludniu 10g BCAA i 10g Glutaminy
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
liczyliscie kiedy ile raz w ciagu roku startujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, bardzo fajne zawody nad basenem. Dość nietypowe konkurencję między innymi nosidło+opona w wodzie, dobrze że płytkiej hehehe.
BPL-G to były moje 13 zawody w tym roku, plus kilka pokazów. Jeszcze mi zostały 2 starty w Highland Games w Niemczech, i 1-2 w Strongmanach.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium