Źródło: facebook

Mistrz Polski z 2012 r. w kat. wagowej +100 kg Mateusz Burdzy niedawno stanął na ślubnym kobiercu! Jego wybranka jest piękna Magdalena. Para po 6 latach bycia razem, postanowiła w końcu wziąć ślub. Mateusz na swoim fanpage'u na Facebooku pięknie napisał o swojej żonie: Nie mam żadnych wątpliwości co do Jej miłości, bo skoro ze mną wytrzymuje, to jej miłość musi być z kategorii tej o której św. Paweł z Tarsu pisze w Piśmie Świętym, a którą większość ludzi zna pod nazwą "Hymn o miłości" “.

Źródło: facebook

Teraz jak sam napisał, może ostro wziąć się za trenowanie, ponieważ przygotowania do ślubu pochłonęły dużo czasu i energii.

Państwo młodzi wybrali się w podróż poślubną na jedną z Wysp Kanaryjskich. Tam stało się coś nieprawdopodobnego! Mateusz doznał cudownego uzdrowienia! 15 kwietnia naderwał sobie po raz kolejny mięsień klatki piersiowej. Postanowił wykorzystać piękną, słoneczną pogodę na wyspach i właściwości lecznicze słońca. “Jakież było moje zdziwienie, gdy przy porannej toalecie następnego dnia okazało się, że mój krwiak zmniejszył się o jakieś 90%! Na dodatek ból jaki czasem mi doskwierał niemalże minął. Pomyślałem sobie - dziś znowu cały dzień spędzę na słońcu zobaczymy co będzie jutro. Trzeciego dnia budząc się rano nie czułem już żadnego bólu w klatce, a z krwiaka została mała plameczka.”

Źródło: facebook

Na koniec złota rada od kulturysty: “Także chłopaki - jeżeli naderwiecie sobie jakiś mięsień przy najbliższym czasie - to (zakładając, że będziemy mieli w Polsce lato :D ) - na słońce marsz :)”

Kto wie, może podróż poślubna okaże się na tyle owocna, że niedługo przywitamy na świecie kolejne fit dziecko? Mateusz atakuj!

Źródło: facebook

Źródło: facebook

https://www.youtube.com/watch?v=0-Ls27jvWoc

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness, napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (1)
Anonim

i ju rozwod

0