SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234278

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 204
Jest co robić, to widać :D Gratulacje dla Rafała. Powodzenia jutro w Bogatyni i na ME.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
W dniu 8 czerwca 2013 roku w miejscowości Błonie odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski Strong-Man. Odbyło się 5 konkurencji:
1)Spacer buszmena- 350kg 2 x13 metrów, Mateusz zajął 1 miejsce, ja 2 za szybko chciałem i niestety upuściłem. Rożnicę bardzo minimalne.
2)Wyciskanie szkockiej belki na maksymalny ciężar- pierwsze miejsce zajmuje ja z Mateuszem zaliczając po 185kg.
3)Walizki 2 x 130kg, 2 x13 metrów- Ja wygram z czasem 11 sekund, 2 Mateusz z czasem 11,2 sekundy.
4)Wyciskanie hantla 85kg: Mateusz zalicza 5 powtórzeń, ja wychodzę po i zaliczam 6 powtórzeń w około 28 sekund.
5)Opona 400kg 6 obrotów, 3 w jedną a 3 w drugą. 1 miejsce zajął Mateusz, ja popełniłem błąd co mnie kosztowało kilka sekund i zająłem w tej konkurencji 2 miejsce. Na koniec zawodów ja miałem 2 zwycięstwa, 2 Mateusz i raz byliśmy na równi.
Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:
1) Rafał Kobylarz i Mateusz Baron
2) Robert Kalinowski
3) Krzysztof Przybyliński
4) Jarosław Korzeniewski
5) Andrzej Zieleniecki

Teraz w piątek mamy pokaz pod łodzią, w sobotę Festiwal SFD we Wrocławiu a w niedzielę Mistrzostwa Polski w przeciąganiu tira w Miliczu. 23 czerwca oboje startujemy w Mistrzostwach Europy WSF rozgrywanych w Radzionkowie.

Dłuższą chwilę nie pisałem, gdyż nie mogłem się zalogować. Ale już jestem na bieżąco. Suplementacja bez zmian, dalej stosuję BCAA XTRA, Energon X1000 przed treningiem, Glutamine przed treningiem i EAA po.
Do tego w czasie dnia piję puszki BCAA Xtra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
gratulacje, wynik na barki to poziom na pierwsza 10 z WSM, a jak tam Ibok martwy idzie? ile wazysz obecnie i czy to juz twoja optymalna waga czy jeszcze planujesz zrobic jakies kg?

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam po dosc dluzszej przerwie nie pisania,ale powodem byl klopot z przegladarka i brak mozliwosci logowania na forum.
Mam teraz teraz dosc duzo roboty jesli chodzi o SM.W zeszla sobote startowalem z Rafalem w Błoniach gdzie zajelismy razem 1mce,jutro wyjezdzamy na pokaz do Lodzi,w sobote zawody we Wroclawiu a w niedziele MP w przeciaganiu TIR-a,wiec jest co robic.Waze aktualnie 140kg i czuje sie OK a sprawdzianem formy beda ME,ktore odbeda sie 23 czerwca w Radzionkowie gdzie wszystkich serdecznie zapraszam.
Suplementacja moja jest bez zmian czyli BCAA,Glutamina,Carbo,HOT i Ultra Energy na okraglo.Trenuje max 5x tygodniu z tym ze robie tylko rzeczy potrzebne do zawodow i skupiam sie bardziej na regeneracji a co przyniosa kolejne starty dowiem sie niebawem i o wszystkim bede na bierzaco pisam na forum.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam
Wczoraj zakonczyly sie Mistrzostwa Europy Strongman WSF,gdzie zająlem 1 miejsce,zmagania trwaly bardzo dlugo przez co kazdy z zawodnikow byl potwornie zmeczony,do tego prawie 30 stopniowy upal i 7 konkurencji,ktore wygladaly nastepujaco:
1.Tir(2miejsce)
2.Belka na maxa(2miejsce)
3.Spacer drwala(1miejsce)
4.Martwy ciag(1miejsce)
5.Zegar(1miejsce)
6.Wiazana kegi i yok(1miejsce)
7.Schody(miejsce)
Na drugim miejscu uplasowal sie Tomasz Kowal,trzeci byl Kobi,czwarty Tarmo Mitt,piaty Tomasz Zocholl,reszty miejsc nie pamietam.
Tydzien temu mielismy pokaz za Łodziom,zawody SFD gdzie wygralem a drugi byl Rafal oraz MP w przeciaganiu Tira gdzie Kobi zająl 2 miejsce,mnie do finalu zabraklo niewiele bo tylko 1,5s.
Dzis i jutro mam czas na regeneracje a od srody wracam do pracy.Troszke malo ostatnio pisalem ale to tylko i wylacznie z braku czasu ale postaram sie to nadrobic i informowac na biezaco co i jak.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, wczoraj zakończyły się ME federacji WSF zająłem 3 miejsce. W poprzedni weekend miałem 3 imprezy, gdzie wszystko było ok.
Ale wczorajsze zawody są najgorszymi od przynajmniej 2 lat, moje wyniki w konkurencjach które bardzo lubię były tragiczne. Błąd mój wydaje mi się polegał na pomieszaniu pobudzaczy przed zawodami, jeden wypiłem totalnie nowy którego nie zdążyłem sprawdzić. Wydaje mi się że tu tkwi przyczyna, chociaż na 100% muszę się dowiedzieć na dniach, żeby nigdy więcej nie powtórzyć takiego błędu. Po tirze którego wygrałem, w schodach zaliczyłem 14 stopni gdzie w ubiegłym roku zaliczałem 15 w 30 sekund z dużym zapasem, w ubiegły piątek na pokazie w spacerze drwala zrobiłem około 55 metrów na strasznie podziurawionym terenie z dużym zapasem. Gdzie wczoraj zrobiłem coś około 40 metrów na równym terenie. Co bym nie zrobił wczoraj byłem od razu niesamowicie zmęczony, ogólnie popełniłem błąd i muszę się dowiedzieć gdzie jest przyczyna. Jutro wracam na trening, a w niedzielę startuję na Pucharze Narodów w Grajewie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Gratulacje można tez składać na naszym FB! http://www.facebook.com/SFDpl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam
Dzis jestem po pierwszym treningu po tygodniowym wypoczynku.W ruch poszledl dzis martwy i najszerszy a min:
-martwy 120-380
-wioslo 100-160
-wyciag do klatki 4x12
-rozciaganie na brami 4x15
-brzuch 4x25
Dzis skonczylem ciagi na 380x3 z zapasem na 2 powt,mam taki maly plan wobec martwego ale nie pisze narazie nic jak wypali to bedzie film
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
380 w ciagach w ostatniej serii masakra , 4 paczki pewnie daloby rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, 30 czerwca byłem na Pucharze Narodów w Grajewie.
Z polaków startowałem ja i Sławek Toczek. Mój start mogę uznać za udany w porównaniu do tego co się stało w Radzionkowie. Następny start mam dopiero 21 Lipca w Białej Rawskiej.
Końcowa klasyfikacja zmagań:
1) Rafał Kobylarz - 33 pkt
2) Sławomir Toczek - 30 pkt
3) Stefan Tumma
4) Marek Toth
5) Marek Kmosko

Obecnie trenuję, chociaż najbliższe zawody mam dopiero 21.VII. Trenuję konkurencję w których mam zaległości, jutro na treningu będę robił barki tj. hantel, belkę, girę i do tego rzucanie hantlem 25kg przez poprzeczkę i kegami 20,2kg; 23,5 kg; 24,2 kg i 29kg.
Suplementacja nadal bez zmian, chociaż podjadam więcej tab Amino Complex. Czekam na paczkę z Activlabu, jak dojdzie wrzucę fotki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium