SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, wczoraj wieczorem wróciliśmy z Litwy. Zajęliśmy 2 miejsce co jest dobrym rezultatem, na bardzo ciężkim Litewskim terenie.
Wygrali gospodarze zawodów, końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:
1. Litwa - Savickas, Blekaitis, Lalas - 37 pkt
2. Polska - Radzikowski, Baron, Kobylarz - 28 pkt
3. Estonia - Pellis, Nami, Mannik - 27 pkt
4. Łotwa - Leitis, Kazelniks, Plivda - 18 pkt
5. Finlandia - Mourajarvi, Kirsela, Kripp - 10 pkt

Było 8 konkurencji, po punktacji można myśleć że zawody były właściwie jednostronne lecz tak nie było.
Popełniliśmy kilka błędów w belce która była wyciskana w 3 zawodników jednocześnie, zabrakło nam zgrania i straciliśmy 2 pkt do Litwy.
W tej też 1 konkurencji Mateusz doznał kontuzji dłoni, co później przeszkadzało w dobrym wyniku.
Konkurencją w której mieliśmy po prostu pecha była: YOK 410kg 20m + załadunek 3 kegów po 100kg na 140, 160 i 180 cm oraz na koniec przeciąganie sań. Tak się złożyło że przed naszym podejściem spadła ulewa, i robliśmy w deszcze, wszystko było mokre a podłoże było nie dawno zalane asfaltem. Radzik wychodził do sań, nie dał rady ja jeszcze trochę pociągłem ale jako jedyni nie zaliczyliśmy mety. Po prostu się nie dało... I zajęliśmy ostatnie miejsce tracąc 4 pkt do Litwy.

Konkurencje dobre to nie wątpliwie waga płaczu, martwy ciąg który wygraliśmy zdecydowanie, przerzucanie 185 kuli przez poprzeczkę w której ja zaliczyłem 7 powtórzeń co jest moim rekordem. Dobrze nam też poszło w konkurencji: Belka 140kg+ blok 120kg+ hantel 105kg. Każdy robił jedną rzecz i jak największa ilość powtórzeń wygrywała, gdyby bubu miał zdrową rękę mielibyśmy dużo więcej powtórzeń.

Ogólnie teren bardzo ciężki, jest to kraj w którym na zawodach naprawdę trzeba zasuwać. Ciężary okropne, ale zawodnicy też niesamowici. Za tydzień z Mateuszem wyjeżdżamy na Słowenię do miejscowości Kranj.

Dobrze że przyszły mi aminokwasy z Activlaba przynajmniej miałem co jeść na miejscu Co do glutaminy to ja też regularnie biorę 10g przed treningiem, i jakoś nie wyobrażam se nie brać. Według mnie potrzebny suplement, lecz opinie są różne.

Zmieniony przez - IboK w dniu 2013-05-13 17:59:50




Zmieniony przez - IboK w dniu 2013-05-13 18:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Kacper x7 tak jak napisalem laduje 10g bcaa przed i 10g bcaa po treningu,a cwicze zawsze rano,w dni wolne biore 10g godzine po sniadaniu.
Dzis ostatni dzien wolnego po zawodach,jak Rafal doznalem kotuzji dloni przy 1 konk,odbila mi belka w reke co spowodwalo stluczenie reki.
Wczoraj bylem u lekarza,kosci mam cale,dostalem zastrzyk do dloni i na przemian,lod,masci i masowanie,mam nadzieje ze jutro juz cos podzwigam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dobra ekipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
A gdzie się Lalas podział ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75
ladnie panowie ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 204
Ekipa zajee, szkoda tej kontuzji i pogody ale i tak jest bardzo dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
gratulacje ! :)
jw. dobra ekipa :D

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam,wlasnie jestem po 1 treningu,dzis robilem:
-martwy od 120-390
-wyciag do klatki 4x15
-wyciag wasko 4x15
-wyciag zza karku 4x15
-brzuch 4x25
Teraz odpoczynek a po poludniu trening kul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, w tamtym tygodniu wróciłem ze Słowenii gdzie udało mi się wygrać. Przed ostatnią konkurencją miałem 8 pkt przewagi na 2 zawodnikiem. W piątek wyjeżdżamy z Mateuszem do Bogatynii, a za tydzień w okolice Warszawy. Jutro w sumie najgorszy trening, czyli trening barków. 23 czerwca mamy ME Strongman WSF, konkurencje już są znane będą ciężkie więc teraz dużo treningów trzeba zrobić Oczywiście suplementacja bez zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
czyli konkret zalatany jesteś, wyników cały czas gratuluje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium