SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234250

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wszystkich.Najpierw napisze troche o zawodach na Slowacji.Konkurencje troszke ulegly zmianie a mianowicie
-belka 140kg gora dol
-ciagi 290 na ilosc
-walizki 150x20 i nosidlo 300kg x20
-kula 150kg na ilosc przez yoka
-opona 400kg i schody
-ciagniecie ciezarowki
-ciagniecie traktoru w siadzie
Skonczylem zawody na 2 miejscu,cale zawody prowadzilem lecz blad ktory popelnilem na schodach zawazyl na koncowej klasyfikacji.I tak jestem zadowolony bo zawody odbyly sie bez kontuzji i moglem sie sprawdzic w formie pozasezonowej i uwazam ze jakos sie trzymam
Troszke bylo dziwne sedziowanie ale nie mialem zamiaru sie klocic bo nie bylem u siebie a podejrzewam ze ciezko bym sie mial dogadac
Co do treningow to zrobilem sobie pare dni wolnego i potrenuje tylko 3 dni i to leciutko na duuzo mniejszych ciezarach.Od poniedzialku mam zamiar zrobic sobie wolne az do nowego roku ale czas pokaze czy to wytrzymam ale taki mam plan.
Co do suplementacji to caly czas w ruch idzie BCAA,Glutamina i Carbo ale troszke zmniejszylem dawki z racji malego wysilku.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
Witajcie Bubu, Ibok co sądzicie o takim cyklu kreatynowym jabłczan + ethyl ester???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Grubsonix, według mnie jabłczan jest Ci nie potrzebny. Na Twoim miejscu skłonił bym się na Creatine Beta-Alanine, plus np. Ethyl Ester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
Ok a ile tygodni cykl i co po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wszystkich
trening 17.12.2012 Poniedzialek
-wyciskanie na plaskiej 4x10
-skos 4x10
-przenos 3x15
-rozpietki 3x15
-porecze 4x15
-sciaganie wyciagu na triceps 4x15
-brzuch 4x25
dodatkow wieczorem bylem jeszcze na treningu Sambo,w okresie zimowym raz w tygodniu smigam na sztuki walki dla samego siebie i ogolnorozwoju.
Wtorek robie dniem wolnym od treningu a potem sroda,czwartek i piatek juz normalnie trenuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, Cykl około 8 tygodni. Myślę że więcej nie trzeba, po cyklu kreatynowym skup się na witaminach- Vitality Complex teraz nowość, BCAA, węglach po treningu i możesz dorzucić ZMA.
Oczywiście odpowiednia ilość białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
Creatine Beta-alanine zawiera monohydryat a on mi nie służy bo już sprawdzałem na sobie co byś polecił zamiast?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12047 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234517
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja osobiście nie jestem zwolennikiem jabłczanu, ale jak uważasz że na Ciebie działa to TCM Pro jak najbardziej. Fajnie wychodzą cenowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Trening 19.12.2012 Sroda
-wyciskanie hantli siedzac 4x8
-wyciskanie sztangi siedzac 4x8
-wznosy hantli bokiem 4x12
-wznosy hantli w opadzie 4x12
-uginanie hantli stojac 4x10
-wyciag na tzw bramie 4x15
-brzuch 4x25
Trening 20.12.2012 Czwartek
-wisolowanie sztanga w opadzie 4x10
-wyciag szeroki do klatki 4x12
-wyciag zza glowy 4x15
-wyciskanie wasko sztangi 4x8
-sciaganie wyciagu gornego 4x15
-brzuch 4x25
Jeszcze pare treningow i zasluzony w tym roku odpoczynek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium