SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
No łądnie chłopaki gratulacje ;] ok Rafał napisze a facebooka niemacie ?? bo widziałem że mateusz ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003


"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003











"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ursus jak zwykle fajne fotki
Wyedytowalem Twojego posta z filmikiem o Mateuszu z poprzedniej strony (wczesniej nie bylo widac filmiku tylko link)

Chlopaki zapodajcie jakies fotki odzywek

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, wczoraj miałem 2 treningi. Rano siłownia, a popołudniu rzuty. Dzisiaj też rzucałem, wrzucam zaległą fotkę supli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
Nooo super suple ;] będzie siła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Kolege barona pamietam jak mial 18 lat ;) pierwszy raz pokazal nam go wspolny znajomy, akurat robil siady na maszynie shmita i juz wtedy byla ogromna moc. Nie zapomne slow ow kolegi , ze to przyszly mistrz Polski. Powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Siema wszystkim,troche mam zaleglosci w pisaniu na temat moich treningow ale to niestety z braku czas wiec wybaczcie:)
Poniedzialek 12.02.2012-Klatka,biceps,brzuch oraz po poludniu trening MMA
Wtorek 13.03.2012.Grzbiet,skoki,motyl,brzuch
Sroda 14.03.2012. Barki,triceps,brzuch,rzut mlotem
Czwartek 15.03.2012.Nogi,kaptur,przedramie,brzuch
Niedlugo opisze ciezary na ktorych trenuje bo mysle ze beda juz w miare przyzwoite.Jutro trening na sprzecie i odwiedzi nas nasz fotograf Ursus.Co do suplementacji to dzieki polaczeniu BCAA z Glutamina i Carbo regeneracja jest bardzo dobra i po mych ciezkich treningach szybko sie regenruje z czego jestem bardzo zadowolony.Na dniach pojawia sie fotki z treningu.Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Dobre fotki!! Byk i sila niesamowita!!

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, trochę mało czasu ostatnio miałem. Cały tydzień był ciężki, ale wszystko idzie w dobrą stronę.
W środę razem z Mateuszem robiliśmy belke i trening barków:
-rwanie,
-belka,
-wyciskanie przód bez nóg,
-wycisko podrzut tył,
Do tego różne pomocnicze ćwiczenia. Belkę jak na razie robimy 3-4 tydzień, w tym tygodniu 150kg 2 serie po 3 ruchy. Co tydzień będziemy starali się dokładać.
Rzucanie mi idzie coraz lepiej, 30 marca wyjeżdżamy na eliminację do Strongman Team Poland, czyli federacji w której oboje startujemy.
Na koniec treningu barków robiłem wycisko podrzut, do 200kg jak na filmiku. Poszło dość łatwo jak na koniec treningu, rekord mój to 220kg, w tym roku chciałbym się poprawić.




Co do suplementacji to właściwie nic się nie zmieniło, tylko dodałem HMB 1250 przed treningiem 1 tab, po treningu 1 tab, i przed snem 1 tab.
Jutro cały dzień w szkole, a w poniedziałek 2 treningi. Rano siłownia, popołudniu rzuty. Pozdrawiam

Zmieniony przez - IboK w dniu 2012-03-17 21:26:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium