SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234297

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam,tak jak wczesniej Rafal napisal udalo nam sie wygrac na Chorwacji,ja sie czuje juz dobrze po kontuzji i moge zaliczyc koncowke sezonu.Za tydzien mamy Final Pucharu Polski w Bytomiu gdzie bede chcial sie pokazac z jak najlepszej strony bo startowal bede u siebie.
Ten tydzien przetrenuje ciezej jeszcze i potem regeneracja sil na kolejny start.
Jesli chodzi o suplementacje to jest bez zmian czyli lece EAA,BCAA I Glutamine caly czas,jak dziala jak nalezy to nie ma co kombinowac
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
Kobi wracaj do zdrowia! Co dokładnie masz z bicepsem ? Poszły włókna ? Robiłeś USG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Siemka Sumik,
A tydzień przed SCL w Polsce robiłem kulę na treningu i coś naderwałem. Myślę że nic poważnego, teraz już nie boli a robiłem belkę, opone czy kulę. Kulę robiłem do 150kg, tej 180kg nie dotykałem. Spróbuję na zawodach w tą sobotę w Bytomiu, ale ślad na razie w głowie zostaje. Będę bardziej asekuracyjnie startował. A u ciebie jak ręka? U mnie jeden błąd na treningu, i sporo problemów niestety...

Dziś trenowałem belkę do 131kg, i Axla lekko do tego parę innych ćwiczeń. jutro lekki rozruch, i w sobotę zawody. Za tydzień zawody na Litwie, w Marijampolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
To wygląda na naciągniecie ale uważaj ja mimo już 3 miesięcy nadal odczuwam biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
Dokładnie, może być naciągniecie... To własnie miałem na MP w Augustowie przy kuli i dobrze, że Bubu odradził mi dalsze szarpanie... Dwa tygodnie później przy yoku zerwały mi się włókna na prawym bicpesie i poprawiłem ostatnio w Międzyzdrojach przy tarczy.. .Uważaj na Litwie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam
Wczoraj odbyl sie final pucharu Polski w Bytomiu,pomimo ulewnego poczatku potem wyszlo slonce i mozna bylo normalnie odbyc start ale i tak zmienilismy konkurencje aby nikomu nie stala sie krzywda.
Konkurencje:
-walizki plus zaladunek kegow na podest
-yok na 40m
-waga placzu
-martwy ciag na ilosc
-axel na ilosc
-uchwyt herculesa
Klasyfikacja koncowa
1 Mateusz Baron
2 Rafal Kobylarz"
3 Krzysztof Radzikowski
4.Robert Cyrwus
5.Przemek Brzoza
6 Marcin Wolny
Udalo mi sie wygrac w swoim miescie i jestem z tego zadowolony.Za tydzien mam wraz z Rafalem zawody na Litwie w miescie Marijampole.Bylem tam rok temu i wiem ze bedzie to ciezki start bo Litwini lubie doje...c ciezary i naprawde jest co robic i na czym sie zmeczyc,ale mam nadzieje ze obedzie sie bez kontuzji i wynik koncowy bedzie zadowalajacy.
Pozostalo mi zrobic teraz pare madrych i lekkich treningow oraz duzo czasu czasu poswiecic na odnowe i regeneracje,
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Ładnie pozamiataliście Graty Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, wczoraj zakończyły się zmagania w Bytomiu. Własciwie biceps mi nie dokuczał, chociaż nie było kul czy opony. Ale w głowie siedzi nie wątpliwie, dopiero minęło 24 dni oczywiście cały czas z tym walczę, maściami, natryskami, zabiegami. Dzisiaj mam pokaz pod Brzeskiem także niedługo wyjeżdżam. Jutro lecę na trening, później wtorek i środa. 3 lekkie treningi i w piątek wyjeżdżamy do Marijampola na Litwe, ciężkie zawody. Mam nadzieję że ręka nie będzie mi dokuczać a powinno być dobrze To są właściwie ostatnie zawody takie, a potem już zawody w parach.

Klasyfikacja Końcowa zawodów w Bytomiu:
1) Mateusz Baron - 29 pkt
2) Rafał Kobylarz - 28 pkt
3) Krzyszof Radzikowski - 26 pkt
4) Robert Cyrwus

Znowu powróciłem do Iso Active w dużej ilości bo sporo się siedzi w aucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Rafał zamrażanie przede wszytkim i lioton 1000 jak to delikatne naderwanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, Kondzio stosuje co się da. Ale potrzeba czasu, chociaż przeżyłem zawody na Litwie, ręka zbytnio nie bolała ale w głowie siedzi jeszcze.
Do tego w czasie zawodów wybiłem palec hehe.

Co do samych zawodów, byłem tam 2 lata temu. Zmieniły się nie co zasady, jak każdy wie na wszystkich zawodach losujemy numerek do 1 konkurencji i do następnych wychodzimy według zajętego miejsca w poprzedniej. Ten kto wygrał wychodzi ostatni itp.
Tam zmienili zdecydowanie to i losowaliśmy numerek do każdej konkurencji, trochę pechowo trafiłem gdy z 2 na 3 konkurencję wychodziłem 7 w przeciąganiu traktora 12 ton w której zająłem 3 miejsce. I 2 w noszeniu tarczy. Także wychodziłem dosłownie za chwilę...
Zrobiłem co mogłem 72 metry z 180 kg, a następnie wszyscy zawodnicy mnie przechodzili a metr, 2, 3 itp.

Po 2 konkurencjach z Mateuszem byliśmy miejsca 2 i 3.
Ja w tarczy przed ostatni.
I następnie 3 konkurencje tj:
-martwy ciąg 330 kg, dziwna konstrukcja sejf przyczepiony do sztangi za pomocą metalowych linek. Kto tym robił, to umiał to robić. My jako że ciągi są dla nas w miarę dobre, zaczęliśmy szybko i od 5 powtórzenia niestety sejf strasznie bujało i nie szło robić Wyginałem się w każdą stronę...
-Przerzucanie pali, na WSM miałem 3 czas na wszystkie grupy, tutaj masakra...
2 pale normalne w miarę długie i cienkie, 3 grubszy i średnio długi. Czwarty wyglądał jak beczka po oleju i mega gruby i krótki trzeba go było przerzucać na barku. Nigdy tak nie robiłem i kompletnie mi to nie szlo mimo że próbowałem. Zająłem chyba 5 miejsce w teoretycznie dla mnie dobrej konkurencji..
-Ostatni był przenoszenie worka 130kg na 60 metrów, i załadunek 4 elementów na podest z 3 metrowym dojściem tj: beczka 120kg po oleju, kamień 160kg, kowadło 160kg i kamień 160kg. W tej konkurencji wybiłem palca i zaladowałem tylko 2 elementy, masakra.
Zawody dla mnie niesamowicie nie udane, ale znowu się czegoś nauczyłem także myślę że w przyszło to zaprocentuje.

Klasyfikacja:
1) Vidas Blekaitis (Litwa)
2) Rauno Heinla (Estonia)
3) Matjaz Belsak (Słowenia)
4) Saulius Brusokas (Litwa)
5) Oskars Martuzans (Łotwa)
6) Ja
7) Mateusz
8) Artis Plivda (Łotwa)
9) Konstantine Janashia (Gruzja)


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium