Jeden z najbardziej popularnych freak fighterów Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. O jego śmierci poinformował członek rodziny, który nie mógł się z nim skontaktować. Policja znalazła ciało Mateusza, a biegły wykluczył udział osób trzecich. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, by wyjaśnić przyczynę tej tragedii.

Mateusz Murański był absolwentem Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu, a popularność zyskał w latach 2017-2020 dzięki serialowi "Lombard. Życie pod zastaw”, w którym grał postać Adriana "Adka" Barskiego. Występował w nim razem z ojcem Jackiem oraz z innym fighterem i byłym zawodnikiem sportów sylwetkowych Arkadiuszem Tańculą. Panowie popadli w konflikt, w wyniku którego zmierzyli się ze sobą w oktagonie podczas Fame MMA 10 w maju 2021 r. Murański walczył do końca, ale finalnie przegrał na punkty. W tym samym roku idąc za ciosem, zwyciężył jeszcze trzy razy z rzędu pokonując "Epic Cheat Meala", "Warszawskiego Dresika" oraz "Mielonidasa".

Kolejny rok nie był udany. Zaczął od porażki z Don Kasjo na Prime Show MMA 1. Później zwyciężył z Alanem Kwiecińskim na FAME MMA 14 i szykował się do rewanżu z Tańculą. Niestety podczas FAME MMA 15 Murański ponownie przegrał ze swoim największym rywalem. Później zmierzył się z Vaso Bakocević podczas MMA Attack 4 oraz z Pawłem Bombą na High League 5. Obie walki także przegrał.

Mateusz Murański przez cały czas był kojarzony był ze swoim ojcem, który zasłynął z bardzo kontrowersyjnych, wręcz chamskich wypowiedzi podczas konferencji prasowych oraz gal. Młody Murański rzekomo miał problem z narkotykami, a niektóre źródła donosiły, że miał nawet znaleźć się na odwyku. Składamy kondolencje rodzinie i bliskim.

Komentarze (10)
lordknaga

ja sie za bardzo nie interesuje mma ale widzialem starego murana w social media kilka razy, to ilu ich walczy i jest w rodzinie?

0
_GANGSTA_

Walczyło dwoch on i jego ojciec.Mimo wszystko każdego szkoda,a szczególnie w tak mlodym wieku.Mógł to byc "zloty strzał" szczególnie,ze nie stronił od dragów.Kondolencje mogł chłop pożyc.

7
Possible

Szkoda chłopaka. Widziałem kilka filmików z nim, wydawal się inteligentnyi poukładany. Było na niego wiele hejtu w necie, a z jakiego powodu, nie mam pojęcia.
Całkiem nie tak dawno mówił, że w marcu czeka go walka życia.

0
lodzianin1

jak wyzywał wszystkich razem z ojcem to co się dziwisz
młody chłopak szkoda życia

3
Possible

Ojciec to inna bajka. Gość totalnie odklejony. Mateusz był inny, sprawiał raczej wrażenie zagubionego. Myślę że ten hejt to dostał przez ojca. Wszyscy wyzywali jego ojca, a on stawał zawsze murem za nim, więc sam wyzywał innych.

1
rarytas1

Depresja zjada miliony ludzi rocznie czy tak było w tym przypadku nie wiem, ale wszyscy których znam i zeszli w tak młodym wieku skończyli w jej wyniku

1
lordknaga

on mial pewnie jechanke za przyglupa starego, bo to jest jeden z najwiekszych klaunow internetu na ten moment...

1
Gorgor

Krąży info po necie, że zszedł po oxycodonie.

2
hewehmunja

ćpun i wszystko w temacie brał taki staff że nakręcili jak leży na chodniku przed klubem w drgawkach

0
Dnatural

Pierwszy raz słyszę o gościu, ale to chyba dobrze..

0