SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Dzięki Panowie za słowa otuchy i motywacji No i porady! Może nie do wszystkich (tych alkoholowych szczególnie) się zastosuje ale działam :D

Ogólnie napisze też małe sprostowanie skoro już nawet internet działa mi tak jak trzeba.

No więc (tak wiem nie zaczyna się zdania od no więc :D)
Ostatnie kilka dni to było lekkie załamanie psychy z mojej strony totalny brak motywacji w dodatku przewijająca się choroba no i kilka rozmów z moją Martą z której ust można było wywnioskować, że chciała by czasami było inaczej czyt. ciągły reżim dietetyczny zero wyjść z nią zero kolacji itp itd
Postanowiłem więc na kilka dni odpuścić i poświęcić jak najwięcej czasu dla niej. Pod każdym względem - miska więc poszła w odstawkę (nie ładowałem w siebie tony syfu) zaliczyliśmy kilka wspólnych obiadów, kolacji deserki i wypad do znajomych (których unikałem bardzo bardzo długo). Spędziliśmy sporo czasu razem no i ogólnie potrzebowałem chyba czegoś takiego w sumie jak by nie patrzeć na żadnych wakacjach itp itd nie byłem od bardzo bardzo dawna cały czas ze względu na swoje ciągłe dążenie do perfekcji.
Zdaje sobie sprawę, że takie wybryki jakoś tam się na tym wszystkim odbijają ale w sumie jak by nie patrzeć bliskie nam osoby są równie ważne.
Po tych kilku dniach przerwy od siłowni/diety i całej tej otoczki czuję, że zaczyna mi tego brakować i nie tylko ja to widzę.
Wiem, że jak ktoś chce to zawsze znajdzie sobie wytłumaczenie natomiast termin jaki sobie określiłem to starty w 2019 i do tego cały czas będę dążył nie odpuszczając w tej kwestii nic się nie zmieniło bliższy termin to mega wycinka pod operację z którą wiem, że też dam sobie radę bo jak się zaprę to co by się nie działo realizuje swoje cele tak jak je ustalam.

Wysłałem do Przemka wstępny raport ze zdjęciami i zobaczymy jaką podejmie decyzję. Wiadomo jak to jest jak się trochę popuści z miską jakoś mega strasznie mnie nie podlało wiadomo coś tam na wadze podskoczyło ale nie jest to + 15 kg jak co u niektórych bywa

Tak czy siak potrzebował to z siebie wyrzucić i chciałem pokazać, że i u mnie nie jest cały czas kolorowo. Wiem, że zrobiłem krok w tył ale teraz z rozmachem polecę do przodu
Póki co jeszcze odpoczywam podczas choroby ale od poniedziałku mam nadzieję wrócę już z pełnymi, radosnymi wypiskami i zajarany dalej tym co robię z mega motywacją.




3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są rzeczy ważne i ważniejsze. Ja nawet podczas przygotowań od czasu do czasu wychodziłem z żona na kolacje ( co nie oznaczało nażreć się jak świnia ) nie wyobrażam sobie żeby przygotowania mogły odbić się na rodzinie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
No właśnie czasami zapominamy o takich małych rzeczach bo za bardzo skupiamy się na sobie i w sumie tak było ze mną tak czy siak pogadane, wyjaśnione i wszystko jest jak trzeba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Dlatego warto ustalić np. raz w miesiącu idziemy sobie na kolacje i mamy wszystko w d jesteś na masie, nic tam złego się nie stanie, jak zjesz łososia z sosem zamiast bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem, może jestem jakąś ci*ą i nie nadaje się do tego sportu
bo mimo, że jakieś tam swoje cele mam, to od czasu gdy zrobiłem z siebie kompletnego
odludka bo forma miała być taka, że każdemu kopara opadnie,
nie mam zamiaru odmawiać wypadu na piwo (lubię) czy do knajpy z koleżanką/kumplem,
a szczególnie z rodziną bo makro nie będzie się zgadzać, czy lekko zamgli sylwetkę.
(Mówię tu bardziej o okresie budowania)

Jak dla mnie wszelakie tytuły czy super sylwetkę można sobie w dupę wsadzić gdy
na około wszystko zaczyna się psuć (i nie mówią tu o niewyrozumiałych gburach tylko o popadaniu w skrajność)
Złoty środek musi być i tyle

No, dobrze że wszystko tam sobie wyjaśniliście - wbijaj do OneWay'a w ostatni weekend września



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-09-21 18:48:28
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Ofc! Macie racje Kiedy trzeba sie spiac to sie trzeba spiac a kiedy mozna ciut zluzowac trzeba z tego skorzystac ot co! Tak czy siak! Wszystko ju wyjasnione i obgadane nakvrwiam dalej! Jak dobrze miec dziennik i bande swirow ktorzy powiedza czasami cos czego nie widac! Dzieki Panowie! Kondzio! Obowiazkowo :D no chyba ze wam sie uda do ldz wpasc! To let’s go!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
No stary, chyba by Ci na dekiel musiał konkretnie siąść żeby powiedzieć swojej lubej, że nie pójdziesz z nią na kolacje bo masz start za półtorej roku Nawet jakbyś miał przytyć 15kg to przez ten czas zdążysz to zrzucić, jeszcze raz nabrać i jeszcze raz zrzucić pare razy Trzeba robić to czego głowa ( i kobieta ) potrzebuje!


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-09-21 19:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
lasican1
No właśnie czasami zapominamy o takich małych rzeczach bo za bardzo skupiamy się na sobie i w sumie tak było ze mną tak czy siak pogadane, wyjaśnione i wszystko jest jak trzeba


takie rozmowy jeszcze nie raz przed tobą zwłaszcza jak beda typowe przygotowania, odpalisz trena i bedziesz zimnym h**em
co innego jak partnerka ciwczy a co innego jak u nas ze nie cwiczy-niby nas rozumie ale nie zawsze ale wszytsko idzie pogodzic wiaodmo teraz na masie od czasu do czasu kolacja gites, na redu ona je w maku a ty z pojmenika :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
No i wszystko w temacie
Całe szczęście! Maka omija z daleka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
moja nie koniecznie, czasmi ma tam przyciąg, ale też nie czesto ;-0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium