SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204525

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Zaraz odwiedzę bloga Bro.
Aj szkoda gadać, wiele czynników się na to złożyło, zmiana szkoły, otoczenia, dużo innych spraw, które pochłonęły sporo czasu, do tego doszedł brak motywacji totalny (chyba spowodowany presją otoczenia,s am nie wiem), poza tym trochę też problemy zdrowotne pisałem o tym jeszcze w blogu (którego już nie ma na sfd niestety) i psychicznie ciężko było to wszystko ogarnąć. Teraz wszystko wraca do normy i staram sobie jakoś poukładać cały ten burdel.

Ziomek wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Nara Ziąmixel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o stary to neidobrze sie u ciebie działo, najważniejsze byś zebrał sie do kupy i ogarnał to wszystko, ale chyba jesteś na dobrej drodze tak myśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Zacząłem dźwigać, powoli do przodu. Grunt to odrobić to co było, później będę myślał co dalej.

Przeglądam twój blog i widzę, że progres rewelacyjny jest. Siła robi się na prawdę konkretna, ba już jest super.
Ile na wadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
Nie wiedziałem gdzie napisać to pisze tu.

Szukam strony, z której można by się dowiadywać o różnych galach mma, ufc. Jak ktoś zna niech pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
tu sie pytaj to bedziesz wiedzial wszystko . jak nie to na onet.pl masz duzo info zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Ja tam zawsze na mma tv patrze liczniki sądo najbliżyszych galZiomal nie wiem czy z tym onetem to żartowałeś ale ja Onet i wp omijam z daleka bo co raz to czegos nowego o mma sie dowiaduje np że Pudzian ma do wyboru Aleksa , Nastule albo Lesnara do walki

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
plotek.pl i wszystko jasne

U was też epoka lodowcowa nadchodzi do huya czy to tylko u mnie ryj urywa jak się wyjdzie an dwór?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium