SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204463

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mój szacunek dzisiejszą walką zyskał, pokazał serce do walki, ma chłop jaja! Brawo Albert.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Rakhu1 nienawiści do Pudziana nie mam, jest mi on obojętny. Tak samo jak zdaję sobie sprawę z tego, że w każdym sporcie są przekręty. Zawsze gdzie są pieniądze tam znajdują się ludzie, którzy kombinują.
Pytanie tylko ile procent zawodników kombinuje we wsystkich dyscyplinach.
W większości sportów da się wygrywać bez wspomagania. W SM - raczej małe szanse.

Ok wiem, w definicji sport to jest rywalizacja i pod to można podciągnąć teoretycznie wszystko.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sport
http://sjp.pwn.pl/slownik/2523172/sport

Tu trzeba zadać sobie pewne pytanie, czy dana dyscyplina, gdzie sam człowiek schodzi na drugi plan, to nadal jest sport czy już nie?

Ja mam prawo nie uważać SM za sport, a Ty masz prawo uważać, że moja wypowiedź jest jak z Onetu.
Tylko pamiętaj, napisałem że jest to moje subiektywne zdanie (Co wcale nie oznacza, że nie mogę go zmienić). Jeśli się odnosisz do mojej wypowiedzi, to rób to i ja nie będę miał do tego żadnej pretensji. Po to jest forum, aby dyskutować i wymieniać się poglądami.
Natomiast komentarze na mój temat są trochę nie na miejscu. Nic do Ciebie nie mam, nie piszę takich rzeczy o Tobie, nie pisz i Ty o mnie.
Bo niby po co takie rzeczy robić, szkoda psuć atmosferę przez niezgodność poglądów...?

Nie widziałem walki Sosnowskiego, podobno była niezła. Widziałem tylko fragment na YT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wymień te sporty, w których się da wygrywać bez wspomagania, bo imo to jest raczej spora mniejszość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Te g**** co sie z taką serpentyną czy tam wstążką lata


















No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Ok.
Piłka nożna, ręczna, siatkówka, bieganie, pływanie, hokej, wyścigi samochodowe, akrobatyka, kajakarstwo, szachy, wspinaczka skałkowa, spadochroniarstwo, paralotnie, skok na bungee, kolarstwo, biegi narciarskie, skoki narciarskie, rzut oszczepem, sporty walki, szermierka, skok o tyczce, golf, tenis, polo, snooker, bilard, taniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Zdajesz se sprawę, że w połowie dyscyplin które wymieniłeś afery dopingowe sypały się jedna za drugą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Zdaję, ale co to ma do rzeczy?
Chciałeś aby wymienić sporty gdzie da się wygrać bez dopingu.

Może inaczej, skoro były afery, to oznacza, że byli tam ludzie, którzy grali uczciwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9270
Ukraiński szachista, Wasilij Iwanczuk, trzeci w rankingu ELO, mistrz świata z 2004 roku, nie stawił się na kontroli antydopingowej podczas olimpiady szachowej w Dreźnie! Podejrzewa się, że powodem były zażyte kilka dni wcześniej środki dopingowe.

Ukrainiec wyraźnie nie spodziewał się kontroli. Kiedy dowiedział się, że został na nią wezwany, udawał niewzruszonego i dziarsko szedł na badanie. Podczas drogi jednak zainicjował rozmowę z kolegą, po której udał się do do domu olewając badanie. Był pewny, że komisja mu to podadaruje, uznając zdarzenie za chwilowe bujanie w obłokach, ale się mylił. Komisja bowiem już od dłuższego czasu podejrzewała u zawodnika stosowanie sterydów. Obecnie rozważana jest nawet dożywotnia dyskwalifikacja dla gracza.

Sterydy w tym sporcie to poważny problem. Nie możemy być pobłażliwi dla licznych przypadków dopingu, nie mamy prawa ich ignorować. Moim zdaniem jedynym rozsądnym rozwiązaniem są długie dyskwalifikacje dla osób przyłapanych na stosowaniu niedozwolonych środków – skomentował zdarzenie polski mistrz, Michał Krasenkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Ja też to znalazłem zajefajny artykuł
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/NonNews:Mistrz_szachowy_na_dopingu!

Nonsensopedia? Zdaje się wiarygodne źródło

Jednak doping w szachach istnieje, w postaci elektroniki. Ponieważ szachy należą do gier o skończonej liczbie kombinacji.

Ale już takie Go...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Go
grałem zajepiaszcza zabawa XD

Zmieniony przez - Kawkaz w dniu 2010-05-30 17:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Ludzie koksowali, koksują i będą koksować.
Doping jest nieodłącznym elementem sportu. Już na pierwszych zawodach, olimpiadach gdzieś tam w Grecji brano jakieś tam rośliny itp. Świat poszedł do przodu, środki dopingujące również. Smiejecie sie z szachów, a tam też można jakieś środki na koncentracje brać itd

Kawkaz, z tych sportów co wymieniłeś to prawie wszędzie się koksuje, kolarstwo i pływanie przede wszystkim, a w pozostałych dyscyplinach, mniej rozwiniętych pewnie nie ma takich rygorystycznych kontroli, o ile w ogóle są.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium