SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204492

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Co zibi sugerujesz tutaj https://www.sfd.pl/Pudzian_jest_mocno_przereklamowany.-t570933.html ze jestem kretynem?
Taki mocny jestes przed monitorem? Czemu nie wejdziesz ze mna w polemike w temacie o Mariuszu tylko obrazasz mnie gdzies za plecami?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deliver skoncz juz bronic tak pudziana
sam sie obroni w maju jak dobrze pojdzie, adwokaci mu nie potrzebni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Wejdź w temat, i przeczytaj jeszcze raz, bo chyba pomyliłeś mnie z kimś:>

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Fod, nie bronie teraz Pudziana tylko siebie.

Ziki, A jak mam to interpretowac - Pewnie narażę się co najmniej połowie forum, ale nie rozumiem dlaczego według wielu z was Mariusz jest aż tak dobrym fighterem Korekta, trafiłeś na normalne forum z garstką kretynów, tutaj większość tak nie sądzi, a wspomniana garstka robi za dodatek humorystyczny.

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2010-02-19 21:06:28

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
No więc ziki co na to to nie wiem, ale jak wiesz niektórzy pieprzą tu straszne badziewia i nie chce mi się nawet tego szitu przytaczać, co ty mówiłeś deliverku o pudzianie to nie wiem, bo nie pamiętam nawet cię w tym temacie,a że sam chcesz należeć do tych osób, bo mi odpowiedziałeś to twoja broszka i odpowiedziałem na to głupie pytanie tylko z wcześniejszej chwilowej sympatii dotyczącej avka. pzdr

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Skoro nie pisales tego z mysla o mnie to w porzadku. Musialem to wyjasnic.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
No nie pamiętam Cię w temacie, za dużo stron, bo bym przykukał co wcześniej pisałeś (wszystkiego od początku mogłem nie czytać) ale RelaX zapamiętałem parę głupich komentów, w wydaniu ludzi onetu .Peace

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2010-02-19 21:26:55

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444


Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020


Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie ****a może sie całowac sie jeszcze bedziecie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium