SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204594

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Jake pieniądze wchodziłe w gre w pride?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
http://mistrzowie.org/97693/Problemy-z-wodka

huehuehe


http://mistrzowie.org/97331/Krzysztof 

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-26 22:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
z krzysiem wymiata XD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A tutaj koloryt lokalny

http://mistrzowie.org/20765 

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
LOL Ignatus doyebał do pieca haha. Co tam panowie ciekawego o 22.23 u was, że siedzicie jak ja na kompie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
hahah xD nie ma to jak humor z sfd XD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
ta kiełbasa to mu raczej tylko schudła

Zmieniony przez - Daniellew w dniu 2010-11-27 00:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jeden z lepszych HL-ów Carwina na YT których jest stosunkowo mało i z badziewnymi nutami..

4:40 jak się cieszy z wygranej to aż ciarki przechodzą po plecach bałbym się z nim stanąć w oktagonie, obczajcie 4.40




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
chamkaolej to nie jest taka prosta sprawa, jak się wydaje. Treningi są do godz. 20. Ja później nie mam żadnego autobusu ani nic w tym stylu do domu. Musiałbym jeździć samochodem, którego nie mam. Rodzice tylko mają jeden, który jest często w użyciu. Problem się rozwiąże jak będę miał samochód, czyli nie wcześniej niż na wiosnę. Wtedy dopiero mogę coś pomyśleć, ale po maturze chciałbym wyjechać za granicę na zarobek przed wakacjami(chyba że w kraju znajdzie się ciekawa oferta), czyli też nie byłoby czasu.
Co do Pride'a i UFC. To prawda, pride miał ten klimat i tego brakuje mi w UFC. Chciałbym żeby w UFC też była przede wszystkim taka oprawa jak wchodzą, a nie tyko muzyczka i wychodzą ci zawodnicy. Fajnie by było gdyby było coś jak w WWE. Tam fajerwerki i takie tam sprawy. Tak to w UFC są tylko jeszcze dwa duże problemy. 1. punktowanie rund, o którym nie będę nic mówił bo była już niejedna dyskusja na ten temat. 2.zasady walki. Nie jestem za soccer kickami ani stompami, ale takie kolana na głowę powinny być dostępne w każdej pozycji.
W Pride nie lubię tylko tego że walczą w ringu, bo są przez to problemy różne i japońskiej publiczności, który piszczy cały czas albo robi takie "OHHH" co mnie irytuje

Zmieniony przez - Dymek192 w dniu 2010-11-27 11:10:01

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Dymek ja wole piski i ohhhh od buczenia jak krowy i gwizdania jak tylko na chwile walka zejdzie do parteru.

you're next...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium