SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204500

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731817
.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2010-09-02 16:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Co do tego filmiku z B.J. Pennem - od 2:41 ktoś pyta Ralpha Gracie o to co sądzi o walce Penna z Renzo. Renzo przegrał, a Ralph szkolił z tego co widzę Penna i zawarł z nim taką umowę, że miał nigdy nie walczyć z żadnym z Gracie, tak? Tym samym B.J. zdradził i rzeczywiście jest traitor mother****er?
Tak: http://www.sherdog.net/forums/f44/ralph-gracie-bj-penn-hes-traitor-mother****er-953619/
http://www.sherdog.net/forums/f44/ralph-gracie-bj-penn-hes-traitor-mother****er-953619/
I w tym momencie straciłem szacunek do Penna. Co za c***.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-09-02 16:58:46

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Pytanie się Graciech co o tym sądzą może mijać się z celem, bo akurat jeśli ktoś pokonał któregoś z Graciech, to byli w stanie wymyślić najdziksze historie

Albo gadać coś o diecie i zdrowym trybie życia, kiedy w próbce wykryto 20 razy więcej nandrolonu niż powinno być, jak Royce po Sakurabie.

Więc trzeba ostrożnie z tym.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gdyby to nie była prawda to B.J. Penn zdementowałby tą historię.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No, w końcu zapisałem się tam gdzie powinienem MMA! Tylko nie wiem czy mnie nie wy***ią z sekcji, ma być ostra selekcja bo dużo nowych jest
B.J. Penn, bój się! Jeszcze wyliżesz stopy rodzince Gracie, w ramach zadośćuczynienia, jak cię dorwę, trajtor madafako!














Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-09-04 12:43:12

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Liddell jak na mój gust,miał zwała po koksie,albo zapił mordę na zwale ,a wywiad z 2007 to nie żaden news w związku z filmem.A wbiłem do spamu żeby ktoś mi wyjaśnił,czemu Jake O`Brien dostał żółtą od sędziego jeszcze przed walką (Dream 15 mousasi vs O`Brien).Nie chcę odświeżać tematu.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
O'Brien podbił na wagę o spektakularne 21 funtów za ciężki, więc możliwe że za to na początku walki publicznie pokazali, że tną mu z portfela.

Widać było po jego "występie" zresztą że przytroczył dupsko tylko po wypłatę, nawet okrojoną, a szkoda, bo chciałem zobaczyć porządniejszą walkę...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
dzięki sok nie wchodzi juz niestety

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Puar. Ja od tego miesiąca idę na Muay Thai. Kurva ostatnio zmieniam dyscypliny jak na pięcioboju hahaha ale jestem już stary 19 lat i pora zostać w jednej sekcji na dłużej. Doszlifuję swoją marną stójkę w sekcji u trenera Barana i jazda. Drżyj Andersonie przed moją stójką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puar a będziesz tez kopac sie po jajach i gryźć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium