SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204511

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9270
Z kilkudniową wizytą do Polski przylatuje Corey Fischer, jeden z dyrektorów Moosin USA, koreańskiej organizacji MMA, odpowiedzialnej za ostatnią walkę Mariusza Pudzianowskiego z Timem Silvią. Wizyta nieprzypadkowa bo według Fischera porażka "Pudziana" wcale nie zmniejszyła entuzjazmu "Moosina" do promowania polskiego Strongmana. - Mariusz będzie jednym z najlepszych zawodników w MMA. Szykujemy już następną walkę z jego udziałem, na początku października. Najprawdopodobniej jego rywalem będzie kontrowersyjny mistrz nokautu Kimbo Slice - mówi Corey Fischer.

- Wizyta w Polsce to zapowiedź kolejnej walki Mariusza Pudzianowskiego?
Corey Fischer: Taki jest plan, choć nie tylko. Będę w Polsce rozmawiał z całą grupą polskich zawodników MMA, których będziemy chcieli pokazać podczas naszego następnego, październikowego show w Chicago. Listę mam naprawdę imponującą. Będzie też okazja zobaczenia kilku obiektów w Polsce, bo nie ukrywam, że będziemy chcieli w przyszłości pokazać gale Moosina także nad Wisłą. Taka robocza wizyta w kraju, który wiem, że szybko łapie bakcyla MMA.

- Porażka Mariusza z Silvią nie zmniejszyła waszego zainteresowania pięciokrotnym mistrzem świata strongmanów...
CF: Absolutnie nie. Wszyscy wiedzieliśmy jaka jest różnica w doświadczeniu, jakie ryzyko niesie dla Pudzianowskiego walka z dwukrotnym mistrzem świata UFC. Mariusz doszedł do wniosku, że nie chce w nieskończoność obijać niewiele znaczących rywali, że chce jak najszybciej dowiedzieć się, ile brakuje mu do czołówki. Dlatego zdecydował się na walkę z bardzo niewygodnym przeciwnikiem i za to należy mu się olbrzymi szacunek. Do tego walczył z kontuzją stopy z którą trudno chodzić, nie mówiąc już o walce. Nie twierdzę, że dlatego przegrał, ale potwierdził, że jest twardzielem, a to się w MMA bardzo liczy. Mariusz będzie jeszcze jednym z najlepszych zawodników w MMA. Szykujemy już następną walkę z jego udziałem, na początku października. Najprawdopodobniej jego rywalem będzie bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, mający prawie kultowy status mistrz nokautu - Kimbo Slice.


- Slice to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w MMA. Mistrz internetowych, odbywających się gdzieś w ciemnych alejkach nokautów, pospolity zabijaka, który nie dał sobie rady w renomowanej UFC. Ale wygrał przez nokaut już w pierwszej rundzie z bokserem Rayem Mercerem - tym samym, który przydusił i wygrał też w pierwszej rundzie z Timem Silvią.
CF: Naszym zdaniem Kimbo to idealny rywal dla Pudzianowskiego. Gwarantujący, ze względu na styl walki, emocjonujący, pełen ciosów pojedynek. Chcemy zrobić walkę w pierwszych dwóch tygodniach października w Chicago, jednej z dobrze znanych polskim fanom hal - UIC Pavillion lub Allstate Arena, gdzie bił się między innymi Tomasz Adamek. Mariusz będzie na to przygotowany.

- Przed walką z Silvią mówiło się o specjalistycznych treningach MMA dla Pudziana. Temat ciągle aktualny?
CF: Jak najbardziej, to będzie między innymi temat naszych rozmów z Mariuszem. Najlepsi trenerzy, bardzo dobrzy sparingpartnerzy czekają już na Pudziana w Stanach. Od niego zależy kiedy przyjedzie, kiedy zacznie przygotowywać się do następnych walk. Nikt ze świata MMA nie ma wątpliwości, jak wielki potencjał ma Mariusz. Trzeba tylko dodać do jego ogromnej siły specjalistyczne przygotowanie i ciężką pracę. Tego Pudzian nigdy się nie bał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Od Kiedy Kimbo jest mistrzem nokautów? Na pewno Kimbo wygrał z Mercerem przez nokaut? Hahaha. W ogóle nie chce mi się tego komentować, a walka będzie raczej ciekawostką w obliczu np. nadchodzącej gali UFC.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3407
podobno Mirko kończy karierę słyszeliście coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
KBpatryk skąd masz to info??? Nie tylko nie to. Miras jeszcze kilka walk i dopiero wtedy! <prosi> (Jeśli Fedor na prawdę skończy karierę po walce z Werdumem to ja się załamię psychicznie. Jak dla mnie Carwin i Lesnarek nie mają najmniejszych szans z Emalienenko. Overeem też dostanie w dupę. Zobaczycie jeśli dojdzie do tego fight w ogóle.)

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-06-16 00:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Co tam dobrego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a mać dopiero co wróciiłem do formy sprzed kontuzji to sie znowu załatwiłem na jakieś 3 miechy bez siłki i nie tylko, akurat na wakacje ****a :/ ale moze za jakiś miech sobie biegac zaczne kondycje zrobie fatu zrzuce bo se rozwaliłem 2 palce u ręki całe szczęście reszta cała

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-06-16 15:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
raKhu1 a co dokładnie się stało ? (lipa..)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium