SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204611

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





jeżeli on jest w łóżku tak samo nudny jak w oktagonie to naprawde szkoda mi tej ładnej pani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koorwa nareszczcie świeże gale, jutro UFN, pojutrze Bellator, w piatek uliczne napjerdalanie sie 3 vs 8, a w sobote KSW. Najbardziej czekam na walke Damiana, masakra jeszcze chyba nigdy żadnemu Polakowi w MMA nie kibicowałem tak jak w czwartkową noc bede kibicował Pit Bullowi. No dobra tak samo kibicowałem Maciejowi Jewtuszko na debiucie WEC, ale Irokez tam był faworytem, no i debiut w organizacji, a tu jest półfinał turnieju i zdecydowanym faworytem jest Konrad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Kurde, dlaczego ja nigdy nie widze takich filmików? :P Pewnie już każdy widział 100 razy. Ale wklejam dla tych którzy nie wiedzieli:



Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Fitch wygrywa ze swoją panną przez decyzję. Grinder z niego, ale pewnie długo może

btw.
http://www.bjpenn.com/video/gsp-is-not-impressed-office 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 996
jeżeli on jest w łóżku tak samo nudny jak w oktagonie to naprawde szkoda mi tej ładnej pani

Z chęcią bym zapewnił jej troszku rozrywki

To ja, kaczka41,jakby ktoś nie wiedział

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
sonnen is not impressed



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fitch wygrywa ze swoją panną przez decyzję. Grinder z niego, ale pewnie długo może


reklama z GSP zayebista



ja peirdole Sonnen to ładnie ma nasrane we łbie, mniemanie o sobie na poziomie królika mojej siostry.



a to widzieliscie? miazga




Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-09-15 20:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
raKhu1, królik twojej siostry jest narcyzem? a tak poważnie to sonnen jest za***isty powinni mu kącik komediowy założyć w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Dzięki Cyran za filmik. LOL. Sonnen kurde ma jaja żeby jechać po Brocku :P

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium