SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204541

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Znaczy że ty kogoś dusiłaś czy ktoś ciebie ?
A i pytanie z innej beczki co napędza mleczną drogę ? czarna dziura ? (wydaje mi się że coś ją napędza poprzez jej kształt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Witam wszystkich. Kupiłem dziś sobie na 2-godzinnej przerwie w zajęciach, rękawice na mieście, w najlepszym sklepie z akcesoriami sztuk walki. Danikeny i z tego co widzę na opakowaniu to są nawet Daniken Fight, dałem za nie 140 zł tylko jedno mnie nurtuje czemu kurva na mojej naszywce pisze DANDO a nie Daniken? PODRÓBY?


Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-09 15:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-12857-Rekawice-bokserskie-Fight-Daniken.html
masz takie same tyle że inna naszywka może podróby może nie pewnie się da zwrócić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wojt, mogę odświeżyć ten temat:

https://www.sfd.pl/Fedor,_współcześni_zawodnicy_MMA_vs_Bruce_Lee...Ile_jeszcze_ja_się_pytam_-t559997.html

???

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Witam wszystkich! Po ponad dwuletniej przerwie nieudzielania się na tym forum postanowiłem powrócić
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
ziomal nie nie . U siebie w mieście studiuje niestety. Nie stać mnie na studiowanie za granicą miasta
KURVA nie dośc, że kupiłem jakieś DANDO to jeszcze mi znów na wfie wróciło zapalenie korzonków czy jak to się tam nazywa. Im późniejsza godzina tym coraz gorzej ze mną. Za bardzo szalałem jak graliśmy w nogę i tak mnie doyebało, że nawet nie mogę się ruszyć, a co dopiero chodzić czy się SCHYLIĆ . To mam potrenowane chyba w tym tygodniu.. Yebany WF. No trudno jak to mam w podpisie LIFE IS BRUTAL i choy

Siema Okruch

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-09 19:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
bulletskat Nie life is brutal tylko od sportu do kalectwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium