SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204569

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Typujemy kurde? Przecież dziś galka. Chętnie oglądne na żywo bo gdzieś koło 21 będzie prawda?

Co tam u was studenci bo ja mam już dosyć wódki na dziś, mam wódkowstręt x10. Ochroniarze wczoraj też chyba chcieli mnie zabić za to, że rozbiłem szklanke ale żal mi ich gdyż grzecznie pozbierałem każdy jej kawałek i wyrzuciłem tak żeby się nikt nie pokaleczył

PS Rakhu śniłeś mi się w śnie związanym z typerem, więcej nie pamiętam. Aż się zdziwiłem, że nawet forum sfd mi się zaczyna śnić bo myślałem, że już prześniłem w swoim życiu wszelkie możliwe rzeczy xd


Ohoooo panowie nie chce was martwić ale właśnie odkryłem ciekawą rzecz. Wszystkie tematy związane z typerem są zamknięte . Resztę sobie trzeba samemu dopowiedzieć bo jest kilka ciekawych możliwości

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-13 11:16:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Mam nadzieję że typer będzie nadal, to mój pierwszy i szkoda żeby go nie było.
bulletskat chyba za dużo siedzisz na forum skoro już ci się śni%-D

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
No to co... ?

Obstawiamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469




Dana White, m.in. o tym, że bedzie walka Ortiz vs Lil Nog, o checi zatrudnienia Overeema itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ostatnio prawie nic nie siedzę . W ogóle chvjnia ostatnio w świecie walki wieje nudą. Niech już Rampage walczy z Machidą to się forum nieco rozrusza

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-13 13:21:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
chcecie obstawiac 122?

wyszlo na to ze ja zostalem z typerem.
wyniki tabeli bylyby po tej gali

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644


"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Bierzemy sie do typowania

Typy wyslane :)

Zmieniony przez - deskejt69 w dniu 2010-11-13 14:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deskejt69, widzę że wstawiłeś swoje typy do typera, ale czy przypadkiem moderator nie miał podawać które walki typujemy?
Proponuje jednak ominąć tą gale i obstawiać następne ufc, które jest za tydzień tak żeby nie było już zamieszania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie bylo podanych typow przez moderatora. W dodatku trzeba je bylo wyslac 12h przez rozpoczeciem, wiec nie ma sensu teraz na szybkiego.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium