SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204583

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1448
Czy to jest spam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
UFC Primetime Rampage vs Evans







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Bałbym się kurva Sylvii, jakby mi przyszło walczyć z tym wielkim chvjem xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Szerdog mnie dzisiaj rozwalił. Znowu wypuścili ten swój bezsensowny ranking p4p. Jakimś cudem od ostatniego notowania Jon Fitch awansował z 7 (i tak mocno naciąganego) miejsca na 5te. Droga do wielkości stoi przed nim otworem - jak na UFC 117 uda mu się po raz kolejny przeleżeć całą walkę na przeciwniku, a jednocześnie Fedorowi i Andersonowi powiną się nogi to awansuje na 3cie zaszczytne miejsce!

Ja nie wiem co on tam robi - nie był nigdy mistrzem żadnej organizacji, miał jedną walkę o pas, którą przegrał i od tego czasu 4 zwycięstwa przez nudne decyzje. To taki Jake Shields, który tytuły znaczących organizacji ma na koncie - i to w 2óch kategoriach wagowych, wygrał ostatnie 14 walk, z czego większość przed czasem, a ostatnie 4 dla porównania - 2 decyzje i 2 sub z przeciwnikami lepszymi niż 4ej ostatni Fitcha, jakoś dopiero po ostatniej walce znalazł się na 9tym miejscu.

Oj oby Alves go poskładał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Paur, w 8 odcinku TUF 11 koleś kopał frontalnym w kolano z niezłym skutkiem, jak cię to nadal interesuje to jest link w temacie z TUF'em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
Żeby nie spamować w temacie o Pudzianie.

Czytając tam niektóre wypowiedzi, chcę niektórym osobą zadedykować tą piosenkę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dzięki _Cyran_
Nie śledzę uważnie TUFa - w pierwszej walce w ósmym odcinku widziałem, jak koleś oberwał w kolano, zabolało go to, ale był w stanie walczyć. Kto w 20 minucie znalazł się u lekarza z powodu urazu kolana? Tamten ktoś w ogóle walczył w tym odcinku?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-05-21 00:13:46

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
To był Nick Ring. Faworyt Danuty do wygrania programu. Wygrał dość kontrowersyjnie walkę z Courtem McGee. Miał walczyć, ale zrezygnował, z powodu odnawiającej się starej kontuzji kolana, na które przeszedł już 2 operacje a teraz grozi mu trzecia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium