SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204465

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
_Cyran_ Ja tylko w demo Mass Effect 2 ale świetna gra jak dla mnie. Kiedyś będzie trzeba pograć tylko kurva z tym czasem jest ciulnia.. Jeszcze teraz już w ogóle nie będę miał. Muszę w końcu Assassina 2 przejść jakoś może w weekendy znajde z 2 h na granie. Baldurs Gate 1 to moja ulubiona gra RPG. Wolę ją nawet od Diablo 2. W dragon age nie grałem i nie mam zamiaru . Teraz 90% gier to tylko super graficzka nic więcej. To jakbyście chcieli kiedyś w jakieś nowsze gry zagrać przez neta to tu napiszcie jak coś

PS Cyran to twoje bejbi na avatarze?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-25 22:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
moja dwa miesiące jutro skończy, córeczka tatusia

a baldura przeszedłem całą sagę jedną postacią (1 i2 z dodatkami) tylko że to jeszcze w liceum także wtedy było więcej czasu.

Zmieniony przez - _Cyran_ w dniu 2010-09-25 23:13:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bulletskat, a w Neverwinter Nights któregoś grałeś? Mega gra!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Cyran to spoko. Rozkmiń akcje jak zawsze w moim zwariowanym życiu trafiło mi się tak, że w 1 częśći zabiłem strażnika który mnie miał wpuścić do zamku bossa - mega brata i niestety nie miałem zapisu sprzed zabicia tego chvja i dupa zbita. Nigdy nie zabiłem tego cfela bo tam kurva wejść nie mogłem . Za to Opowieści z wybrzeża mieczy przeszedłem całe. Nie no świetna gra naprawdę!
Fajny dzieciak!

Puar właśnie widziałem ale tylko u kumpli ale ja sam nie grałem. Z tego co widziałem to też super gra i oni chwalili sobie ją . W wakacje było trochę czasu to nockami grałem sobie w Hitmana 1 część. Super gra też.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-25 23:29:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10548
kiedy jest rewanż Fedora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
tego nie wie nawet sam fedor obawiam sie xD
naprawde mnie denerwuje to w jaki sposb M-1 kontraktuje te walki... juz tak ślamazarnie... nie moze byc w dobrej formie i na najwyzszym poziomie jesli walczy ledwo raz na rok:/

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Ja też kiedyś pogrywałem w gierki. NA PS One final fantasy VIII itp to były gry. Teraz sobie kupiłem Xboxa dla UFC i troche gram jak czas znajde no i jak wyszło FF XIII to też musiałem miec bo sentyment mam no i dragon age i fable 2 też grałem i mi sie podobało. A tak na kompie to nie grałem nigdy ani w baldura ani w neverwinter ale hitman jo i diablo jo.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
mnie najbardziej wciągały serie Call of Duty, Batman: Arkham Asylum, teraz czaje god of war III
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Melvin Fable 3 pewnie też Ci się spodoba. Fable 1 przeszedłem kiedyś całe na PC. Zarąbista gra. kuka23 a grałeś od 1 częśći CoD czy tylko te nowsze . Oo co do tego Batmana ściągłem w wakacje demo dla spróbowania i chyba z 4 razy przeszedłem, zarąbisty jest. Mogły by dupki zrobić GOWa na komputer

Dobre by to było życie: tylko treningi, treningi, treningi, granie na kompie, imprezy i kasy pod dostatkiem. Noo może jeszcze od czasu do czasu jakaś walka o pas .
Ciekawi mnie w sumie jak to sobie żyją Ci czołowi zawodnicy. Trochę głupio bo jak mają okres ciężko-treningowy to chyba większość się nawet z rodziną nie widuje.. Ciekawe czy GSP ma żone

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-26 09:57:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium