SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204627

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale po prostu kopanie leżącego mi się nie podoba. Nie bardzo jest jak się przed tym bronić. Jeśli przeciwnik jest lepszy to niech nie kopie leżącego tylko udowodni to w parterze. W końcu to mieszane sztuki walki.

Co to za argument, że to mieszane sztuki walki? Powinno się stosować to co jest skuteczne i już.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
W takim razie czemu zabronione jest kopanie w krocze, gryzienie, dźwignie na małe stawy i wydłubywanie oczu? Przecież to jest najskuteczniejsze. To jest właśnie ta różnica. Żeby to miało sens to muszą być jakieś zasady. Stompy i soccer kicki to akcje takie, że nie bardzo masz się jak przed tym bronić. Możesz się jedynie zasłonić. Kolana w parterze to przynajmniej wg mnie inna sprawa. Wymuszają one na przeciwniku jakieś działanie, próbe przetoczenia, jakąś zmianę pozycji. Dlatego sądzę że powinny być dozwolone.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To niech się nie wywala a nie dostanie z buta na ziemi

Aldo ładnie kopie od razu koniec walki jest a nie kulanie w parterze i zamuła.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W takim razie czemu zabronione jest kopanie w krocze, gryzienie, dźwignie na małe stawy i wydłubywanie oczu? Przecież to jest najskuteczniejsze.

Czemu to jest najskuteczniejsze? Pomyślmy... czy w czasach, kiedy było to dozwolone (albo przynajmniej stosowane ) ktoś kogoś tym wykończył? Ktoś kogoś w ogóle załatwił dźwignią na mały staw w czasach NHB? Czy dla Gordeau pomogło gryzienie w ucho, żeby zniwelować chwyty Royca? Czemu Yuki Nakai, który stracił wzrok w jednym oku po dłubaniu w nim przez Gordeau, wygrał z Gordeau tą walkę? Ktoś kogoś znokautował kopem w krocze, gdy było to dozwolone i nikt nie nastawiał się na odpoczynek, skakanie na piętach? Podaj kilka przykładów
Stompy i soccerkicki są zayebiste Nie Skorpion?



Chociaż "kulanka" też jest fajna.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Kulanka jest fajna jak coś się w niej dzieje a nie jak jeden na drugim się przytulają i tyle.

Adlo jest zayebisty z tymi kopnięciami

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dla mnie zawsze jest fajna. No i często niezastąpiona nawet w Pride, hihi.



A tak poza tym to obejrzyj sobie Skorpion walki Shoguna w Pride

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Miłej nayebki na ostatkach. Zaszaleje dziś ostatni raz a w grudniu aż do świąt tylko ostry trening

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-27 18:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Ja i tak zostanę przy swoich przekonaniach. Dla tych którzy ustalają te zasady chodzi też o widownię. Nie chcą by ludzie myśleli o UFC, że to brutalny sport dla dzikusów. Po prostu o ile rozumiem zakaz tych stompów i soccer kicków to nie rozumiem zabraniania kolan w parterze. Łokcie są dozwolone a równie niebezpieczne.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Uważaj bo jeszcze łokci zabronią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
dla mnie tez to jest przesada...rownie dobrze mozna sobie na ulice wyjsc zobaczysz to samo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium