SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204591

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
spoko ja też jestem skromna
Daj spokoj czuje sie gorzej zmeczona niż jak trenowałam, bark wcale nie boli mniej, ja chodze ciągle marudna i wkurzona nie mówiąc o tym że ciągle mam w głowie schemat planowania dnia tak aby wyrobić sie na trening. Nawet nie chce sobie wyobrażac co będzie po artroskopii jak nie będe trenować przez około pól roku

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A to co się dzieje z barkiem ?

PS Kaczka41 zmieniam avatar już na swój, chyba się nie pogniewasz (nie pogniewa nikt) już 5 dni go mam w profilu, a to się równa tydzień roboczy . Nie no ale ogólnie to chyba jako jedyny się wywiązałem z umowy i przeprosiłem na forum z 4 razy więc chyba już zmienie tego avka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
eee ten jest całkiem fajny nie zmieniaj

a z barkiem to dluga i nieprzyjemna historia, która skończy się artroskopią z powodu nawykowanego zwichnięcia barku i rozwalonego obrąbka stanowego.

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Czemu chcesz zmienic avka? Przeciez ten Ci pasuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Współczuje.. Ze stawami nie ma żartów. No wiem, że pasuje ale Anderson już się niecierpliwi . Neith trenujesz w Gracie Barra ?

PS Pomógłby mi ktoś to zmniejszyć do rozmiarów 80x80, bo kurva co zmniejszam w Ifran View to pisze albo, że za duże albo, że za małe.

http://cdn3.sbnation.com/imported_assets/230976/asilva_medium.jpg

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-28 12:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Neith to powodzenia i sie trzymaj, pamietaj najważniejsze piewr sie wylecyzć a potem trenować (tak mówie, a sam ze swoimi kolanami to powinienem je leczyć a nie siłke zasuwać i MT )

bullet:
http://www.resizeyourimage.com/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
bulletskat wiem przerabane jest ze stawami, tym bardziej przy bjj
taaa jestem cwaniak i w GB trenuje

raKhu1 ja też to wiem ale jakoś przyzwyczaiłam się do treningów 6 dni w tygodniu i nie umiem inaczej sama myśl zmniejszenia do 3-4 doprowadza mnie do łez

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Rakhu1 dziękówa :*

O właśnie miałem mówić Ci, że mi się już jutro zaczynają treningi z rękawicami. Nie mogę się doczekać sparingów i dostawania oklepu od kumpla. Ja przy nim to jak Lesnar przy Velasquezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ bulletskat:
1) awatar karny przez tydzień (7 dni) - więc zmień Spidera na ten karny loosera. Powiem Ci z doświadczenia, że jak się da palec , to chcą całą rękę. Ps. fidelloz też sie wywiązał, tylko rush comes ma czas do jutra na zmianę. Takie zasady - przystałeś - stosuj
2) Co do TUF 12 - polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Maciej Jewtuszko prawdopodobnie złamał rękę na treningu. I update, że jednak to tylko mocne stłuczenie. Za 3 tygodnie ma być info czy zawalczy w grudniu na WECu czy nie.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-28 14:24:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium