SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204475

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Dzięki za wyjaśnienie. Nie znam się na tym za bardzo (a widzę że tutaj się okazuje że sporo specjalistów od astronomii), a ciekawiła mnie ta sprawa. Kosmos jest ogromny i naprawdę ciężko go ogarnąć A skoro już mowa o dziurach(czarnych czy innych) ostatnio oglądając powtórkę walki BJ Penn- Diego Sanchez pod filmikiem znalazłem komentarz w którym ktoś napisał że to rozcięcie na czole Sancheza wygląda jak wagina na czole Ludzie mają skojarzenia
Ja jakoś co do Nostradamusa zawsze byłem sceptykiem, a tak jak mówiłem wszystko można interpretować na wiele sposobów. Słyszeliście pewnie jak ktoś po wyborze Smudy na trenera kadry doszukał się że było o tym napisane w "Dziadach" Mickiewicza. Zresztą macie link http://mundial.wp.pl/kat,1019539,title,Franz-Smuda-to-o-nim-pisal-Mickiewicz,wid,11644347,wiadomosc.html
Tak, że naprawdę ilu ludzi tyle interpretacji

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Mam nadzieję, żę to nie o mnie bo ja jako spec od astronomii, to byłby upadek ludzkości.

Apropo wadżajn :

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
EDIT: JEŚLI KTOŚ NIE OGLĄDAŁ FILMU PT. WYSPA TAJEMNIC - SHUTTER ISLAND TO NIECH KURVA NIE CZYTA TEGO POSTA! SPOJLERY TU SĄ!
Nie jestem chamem i teraz sie skapowałem o tym, że spojleruje, a nikomu nie chce popsuć oglądania filmu!




Właśnie w końcu oglądnąłem Wyspę Tajemnic. Pierwsza myśl po ujrzeniu zakończeniu była "Coooo? Co jest kurva ale mi zakończenie?" Jednak po 5 minutowej rozkmince zacząłem na necie czytać recenzje i komentarze na filmwebie i rozkminiam do tej pory. Jakie jest wasze zdanie na temat zakończenia ? Jak dla mnie to jednak go uyebali i on naprawdę prowadził śledztwo.. Jednak chory też mógł być.. Nie no posrany film bez kitu! Świetny. W połowie już zaczynałem się nudzić ale końcowe pół h to normalna sieka dla mózgu.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-06 21:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
ale pieprzycie o tym księżycu itp.
program się nazywał pogromcy mitów (ang. mythbusters) i to oni wlaśnie udowodnili, że ludzie byli na księżycu, był tam też między innymi mit o trzepoczącej fladze itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
bulletskat Mam takie same odczucia co do tego filmu ale on raczej był chory bo jak by go wrabiali to musiał aby to być jakaś większa akcja a nie tylko tego lekarza i partnera tego Leonardo nie wiem jak on się nazywał w filmie chyba Coob no więc ktoś musiał przydzielić tego partnera który tak naprawdę udawał że jest jego partnerem a potem się okazało że jest jego lekarzem ale ****a niezrozumiale to napisałem jak nie kminisz o co mi chodzi to napisz postaram się wtedy bardziej wyrozumiale to napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
UWAGA SPOJLERY O WYSPIE TAJEMNIC NIE CZYTAĆ!

Daniel kminie kminie. Mimo iż chaotycznie to napisałeś to rozumiem o co Ci chodzi . Hmm mi się zdaje, że właśnie wszyscy wiedzieli o tym, cały personel i każdy pies, a gdyby po prostu go zabili to by całe FBI mieli na głowie nieprawdaż? Po za tym na końcu ten jego pseudo partner mówi do niego TEDDY! To jest dla mnie jednoznaczny argument chyba jednak, że tam naprawdę był spisek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Był chory moim zdaniem. I wolał umrzec( przejsc ten zabieg jak on sie tam nazywał loboskopia? czyli to samo co umrzec bo życie jako warzywo toco to za życie) jako dobry człowiek niż pogodzic się że jest świrem. O ile dobrze pamiętam bo dawno temu oglądałem ale film ekstra tak samo jak incepcja. Ogólnie filmy z Leonardo :P oprócz tytanika

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
był chory to jasne dla mnie

zgadza się, leonardo dicaprio oprócz titanika bo to babski syf zrobił wiele świetnych filmów

wyspa tajemnic czy też incepcja to dwie nowe jego produkcje wcale nie najlepsze

imo fajne są gangi nowego yorku i infiltracja

--

a co do świata i kosmosu. traficie czas na pierdoły typu nostradamus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
wyspa tajemnic masakra, 2 razy juz oglądałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Z dobrych filmów jakie ostatnio oglądałem to jeszcze the social network też dobry a najgorszy kick ass totalne g**** dno ****a dno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium