SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204514

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Piecha1 ale bulleskat jak mniemam nie czeka na dvd aby kupić ale po to żeby ściągnąć z neta dobrą jakość

wychodzi nowy film i albo idziesz do kina albo ściągasz syf nagrany kamerą w kinie jakby komórką. a jak wyjdzie na dvd można ściągnąć wersję komputerową w dobrej jakości

bulleskat właśnie oblukałem incepcja wyszła na dvd, można zasysać w dobrej jakości. ale zapewne bez lektora bo to amerykańska premiera dvd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12106
Ja pobralem w dobrej jakosci . 720p wiec HD i bylo git ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
aha zwracam honor no ja dzisiaj dopiero zajarzyłem że jest już dobra jakość. ale to musiałeś niedawno oglądać bo sprawdzałem tydzień temu i były same kinówy. z wieczora obejrzę i ja, to puszczę komenta. przyznam że jak na razie podchodzę sceptycznie ponieważ widziałem trailer a w nim ludzi chodzących po ścianach a mam alergię na takie *****stwa ale może będzie klimat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A jednak jeszcze weszłem, żeby się spytać was o jedną rzecz. Może Ty neith masz jakiś sposób też. Dotyczy mój problem przetłuszczającej się skóry na nosie i czole, a po całym dniu nawet cała skóra jest lekko swiecąca. Dodam iż ja mam raczej SUCHY typ cery a mimo to bardzo szybko się przetłuszcza.. Przypuścmy wymyję porządnie przed wyjściem skórę twarzy, a po 2 godzinach już się świeci, po 5 to już bym wyglądał jak choinka, dlatego też co przerwę zawijam do kibla i papierem toaletowym ścieram twarz i jest suchutka i matowa. Nie jest to zbyt dobry sposób bo chvj wi jakie bakterie są na tym papierze , a pryszcze też mi czasem jeszcze wychodzą.. może po części przez to wycieranie co chwilę papierem..
Zna ktoś jakiś, krem/sposób żeby się tak szybko skóra nie przetłuszczała?


Piecha1 ale bulleskat jak mniemam nie czeka na dvd aby kupić ale po to żeby ściągnąć z neta dobrą jakość
A jak! Już kurva lecę do sklepu żeby kupować filmy . Grę czasem jeszcze kupię, czy tam płyte z muzyką ale kupować filmy?! Bez przesady

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-07 16:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12106




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
a kupowanie muzyki albo gry to nie przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
bulletskat po 1 to ty nie masz cery suchej tylko mieszana poczytaj sobie jak ja pielegnować
po 2 jak sie nabawisz jakiegoś zapalenia od tego papieru toaletowego to Ci sie odechce tak robić

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12106
Muzyki bym nie kupił raczej nigdy Gre jeszcze kupie jesli jest dobra i jest multiplayer bo duzo w to pykam Mam zamiar kupic wlasnie Call of Duty Black Ops ale najpier wypróbuje pirata ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
no tak gra z multiplayeriem to inna bajka, sam kupiłem konto do cs'a i było warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Neith24 to ja też się spytam . otóż mam brzydkie barki, zasyfione sam nie wiem czym a tak reszta ciała w miarę okej. o co biega dlaczego akurat barki i co z tym zrobić?

objaw ten bardzo się nasila jak jestem na diecie jeśli ćwiczę na siłowni chociaż to niby zdrowa dieta. jeśli nie ćwiczę i jem byle co pizze itd o dziwo jest lepiej. więc chyba chodzi o białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium