SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204614

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Finał słynnego pojedynku Wiecie pewnie o co chodzi.













"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie trzeba troche rozkrecić ten spam, bo ciagle gadamy w tematach o walkach a poznać sie troche trzeba przecie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
ostatnie dwa filmiki pamiętam z dawnych czasów prajda. A tak w ogóle przyszedłem tu podziękować w0jt-owi za skasowanie wiadomo czego, w imieniu wszystkich zapewne. Rakhu1 dzieńdobrywieczór mam na imię Artur

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A byłby drugi spam.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Elo, nazywam się tygrum
Ale ja żyłem pudzianomanią.... co mnie teraz w życiu będzie nakręcać?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przedstawiać sie tylko wklejać dupy

no w dziale jakoś spokój zapanował jak nie ma tematu o Pudzianie... do czasu następnej walki


joł tak wogóle ćwiczycie coś czy tylko mma oglądacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ja wracam powoli do siebie po operacji ale już biegać mogę a co do siłowych to ciężko mi idzie i na razie operuję małymi ciężarami. Też nie mogę wrócić do swojej wagi sprzed operacji, bo mam dietę bardzo rygorystyczną, przez co i siła nie idzie.Najlepszym przykładem było to że 80kg mnie zgniotło na płaskiej

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
ja oglądam trenowałem krótko w liceum tajski(7 miechów) z innych sportów to obecnie siłka/bieganie/interwały (wszystko mam w chacie ), parę lat temu football amerykański (do końca 2007), a do 8 klasy podstawówki pływanie 11 razy w tygodniu po 1,5h (po 11 latach przerwy na samą myśl mam zadyszkę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium