SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204476

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Mayhem tam ładną beke kręci

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




To jeden z moich ulubionych z Fedorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Ze strony Bazelaka
"Pudzianowski to zwykły złodziej i bandyta.Nienawidzę tego gnoja z całego serca.Okradł mnie,a dokładniej mówiąc ukradł mi sprzęt strongman,który miałem w miejscowości Gidle u jednego gościa.Były tam moje opony,które kupiłem w kopalni Bełchatów,zegar który wykonal mi mój znajomy z Pabianic,belki,wagi płaczu,krązki wykonane przez mojego znajomego,popielniczka do magnezji i kilka innych rzeczy.Pudzianowski dla mnie to wstrętny złodziej z którym nie chce mieć nic wspólnego.Dzwonilismy do niego w sprawie zwrotu skradzionych rzeczy to nie odbierał telefonów.Posłalismy mu smsy,emaile-a on milczał.To świadczy o nim odpowiednio.Zastanawiałem sie czy nie iść z tym tematem do prokuratury,ale w końcu sobie ten temat oduściłem.Niech się nachapie tym sprzętem i nacieszy do woli!!! To ma byc osoba znana,wielbiona przez tłumy? Mało kto wie jaki Pudzianowski jest naprawdę,a ta sytuacja w pełni obrazuje jego osobę.w przeszłości byl karany za rozbój,kradzież malucha,a teraz dopuścił się złodziejstwa na moją szkodę.Widac nic go życie nie nauczyło jeszcze!!!!

I dlatego cieszy mnie każda jego porażka,każdy upadek odbieram jako osobistą satysfakcję..."

hehe tajemnica nienawiści wyjaśniona hah:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
Śmieszy mnie ten Bazelak strasznie :P

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dla mnie zarówno Pudzian jak i Bazelak mogą iść się *******ić na księżyc. Obydwoje są siebie warci... A ten filmik z Bazelakiem.. żal na to patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KOOORWA chyba mi palca nie uyebią, lekarz na kontroli sam zdziwiony że mi sie tak ładnie zrasta! ja jednak mam mega silny organizm - albo po prostu zahartowany przez wszelkie kontuzje co rok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium