SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 6 wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Walka o tytuł mistrza wagi muszej
125 lbs.: Demetrious Johnson pok. John Dodson – jednogłośna decyzja

205 lbs.: Glover Teixeira pok. Quinton Jackson – jednogłośna decyzja
155 lbs.: Anthony Pettis pok. Donald Cerrone – KO (kopnięcie w wątrobę), runda 1 (2:35)
145 lbs.: Ricardo Lamas pok. Erik Koch – TKO (łokcie w parterze), runda 2 (2:32)

155 lbs.: T.J. Grant pok. Matt Wiman – TKO (uderzenia w parterze), runda 1 (4:51)
145 lbs.: Clay Guida pok. Hatsu Hioki – niejednogłośna decyzja
170 lbs.: Pascal Krauss pok. Mike Stumpf – jednogłośna decyzja
205 lbs.: Ryan Bader pok. Vladimir Matyushenko – poddanie (gilotyna), runda 1 (0:50)
205 lbs.: Shawn Jordan pok. Mike Russow – TKO (uderzenia w parterze), runda 2 (3:48)
185 lbs.: Rafael Natal pok. Sean Spencer – poddanie (trójkąt rękami), runda 3 (2:13)
170 lbs.: David Mitchell pok. Simeon Thoresen – jednogłośna decyzja
Walka wieczoru: Demetrious Johnson vs. John Dodson
KO wieczoru: Anthony Pettis
Poddanie wieczoru: Ryan Bader




źródło:Fight24.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
"Both Gabriel Sabaitis (the judge who scored the bout a clean sweep, 30-27 in Guida’s favor) and Clay Guida are Illinois representatives. Fair enough, UFC on FOX 6 was hosted by the United Center in Chicago, Illinois. It’s not baffling to know that the Chicago Sports Commission would employ the services of a local judge.

But the relationship between Guida and Sabaitis stretches a bit more. See, Sabaitis and Guida are also “Facebook friends.” Big deal, you ask? Maybe, maybe not.

From a neutral stance, it seems a bit questionable that a man assigned the task of judging two fights on one card would just so happen to draw a bout featuring a hometown favorite. It also seems a bit questionable that no one would question the depth of Sabaitis and Guida’s relationship, given their online status as acquaintances. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Dobra gala, najbardziej zaszaleli Pettis z Grantem. Grant pokazał niesamowicie ulepszenia w swojej stójce, piękne łokcie.

no a Pettis to po prostu masakra, zupełnie bezbłędny i to jeszcze przeciwko Cerrone. Oklep w płaszczyźnie bokserskiej, nożnej, jakieś kosmiczne akrobacje, a potem kompletnie niszczący kop w kałdun.

Bader też dobrze, z tym że Matyshenko wyglądał już niestety jakby poruszał się w błocie. Starość nie radość.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Pettis to przekozak, mam nadzieje ze zobaczymy go wkrotce w walce o pas

Glover zebrał dużo strzałów od Rampage'a, z Jonesem go w ogole nie widze, nie ta liga

Ale z Hendo byc go obejrzał

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
fightmetric z Guida-Hioki

Pettis jak mówiłem lepszy w każdej płaszczyźnie od Cerrone dla mnie to był gruby faworyt nie rozumiem równych kursów ,ale to lepiej dla mnie.Nawet Cerrone był faworytem na początku...
Danka chętnie by wyj**ał Guidę...z kim go tutaj zestawić ,żeby nie sp******ił sytuacji w FW... JEszcze przeleży KZ czy kogoś...Mendes vs Guida niech zrobią. I jak Guida przegra to niech sp*****la.

Aha Pettis ma brata w BW podobno niezły prospect 19 lat i kilka wygranych przed head kick już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Oczywiście prawie wszyscy, którym kibicowałem polegli, prócz Pettisa;)

Tych, co wskazałem, że wygrają (wg rozsądku) to wszystko trafiłem, choć z drugiej strony to nie jest jakiś wielki wyczyn.

Po pierwsze Lamas-Koch - masakra, tak mu rozpyerdolił ten łuk że nie pojawił się na werdykcie.

Pettis - Cerrone - Cerrone absolutnie bezradny. Tak to jest już w sportach walki, gdy super poukładany fighter spotyka kogoś z wielkim talentem, nieprzewidywalnoscia i nieszablonowością... Zawszee tacy kolesie zamiatali - Roy Jones Jr, Jon Jones, Muhammad Ali itd.

Cerrone nie wiedział co robić, na takiego freaka jak Pettis nie wystarczy być bardzo dobrym technikiem. Trzeba być albo równie szalony co on (nie ma takiego gościa w UFC w LW), albo trzeba być WYBITNYM technikiem, z absolutnie dopracowaną techniką. I nawet wtedy nie wiadomo jak to będzie (patrz Roy Jones Jr vs Hopkins) .W boksie taki typ jest reprezentowany przez Floyda. Czy Henderson wystarczy na Pettisa? Obstawiam, że nie;)


Rampage-Glover - Rampage dawał radę ale dwie sprawy

1. Za bardzo napalał się na nokaut, te ciosy były przewidywalne i wymuszane. U Glovera podobnie. Ale z drugiej strony czy mieli inne wyjście?

2. Cardio mu siadło i to była przyczyna porażki + zaniedbanie zapasów w ostatnich paruset treningach

Walka była prawie identyczna jak przewidywałem, ciągły półdystans i wymiana- to , że Glover będzie tak sypał ciosami to się domyślałem. Myślałem tylko, że Ramp będzie bardziej ważył swoje ciosy i kontrował nieprzewidywalnie jak to potrafi.

Ale mówcie co chcecie, jestem zadowolony z jego występu, stawił opór Gloverowi i dał naprawdę dobrą walkę. Tylko to yebane cardio niestety zrobiło swoje. Glover bez szans z JJ. Petardy nie ma AŻ TAKIEJ, żeby powalić JJ. Zbiera w chvj . Żeby była jasność- jest zayebisty bo wygrał z Rampem w świetnej formie (Ramp z Baderem to inna bajka), ale to za mało na JJ.


Dodson- Johnson - kvrwa, brutalne były te ciosy Dodsona w drugiej rundzie. Już myślałem że to będzie koniec walki. CZemu po drugim knockdownie Dodson nie szedł na wykończenie? Nie wiem czy myślał, że tak czy siak go skończy, czy się trochę bał, nie wiem...

I znowu cardio grało tu główną rolę, od 3 rundy Dodson zaczął zwalniać, nie ten refkleks szybkość, i timing a więc brak tych mega powerskich ciosów. Myślę że Dodson z cardio by go znokautował. Ale dobrze się stało, bo może wróci silniejszy z zayebistym cardio, wtedy imo nie byłoby na niego mocnych. Poza tym wydaje mi się że trema go trochę zjadła (brak prób wykończen, za dużo cofania itp)


Super gala generalnie, szkoda że ulubieńcy przegrali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Pettis wyglądał świetnie, ale się nie rozpędzajmy z freakami, 1.5 roku temu stoczył zawziety pojedynek ze Stephensem, także grapplerski.

IMO this time Bendo by wrasslin', ale zobaczymy.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Dremor, święta prawda z tym Pettisem i to jest piękno mma, że wychodzi koleś się bić i po prostu nabija drugiego, a tamten co jest mistrzem techniki nie wie o co chodzi. Już się Nicka Diaza doczekać nie mogę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
k***a mialem w weekend tyle, rzeczy na glowie, ze zapomnialem o gali

Glover widze wygrał jak sie spowiedzwałęm, ale chyba gwaltu nie bylo?? Ram dawal rade. k***a juz sciagam gale

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No też się zgadzam, tylko z tym Cerrone - mistrz techniki to trochę przesada

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-01-27 14:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Właśnie o to mi chodziło. Jest bardzo dobry technicznie, ale nie jest mistrzem i dlatego nie dał rady;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenowanie różńych płaszczyzn walki w różnych sekcjach

Następny temat

jaki trening na silowni pod bjj

WHEY premium