SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204604

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
ja przeważnie oglądam na necie, dodatkowych emocji dostarcza wiedza ile trwa walka ale nieznajomość wyniku odpalam shogun vs lyoto a tu widzę zaraz koniec tylko kto kogo załatwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poeta od siedmiu bolesci wogole trzeba ten spam rozkrecić, starej ekipy nie ma ale są nowi ludzie, nie bać sie spamować!

Andrzej ty coś ćwiczysz wogóle bo widziałem w innym temacie że profil wypełniłeś i z ciekawości zajrzałem chuherko straszne z ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyran ja właśnie tego nie ciepriałem w oglądaniu online że był czas walki jako spojler dlatego od jakiegoś czasu jak nie na żywo to tylko i wyłącznie cała gala i oglądam normalnie całość z resztą nie ma to jak sobie całość obejrzeć. teraz akurat mam czas ale tak też zazwyczaj online ogladałem na szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Andrzej ty coś ćwiczysz wogóle bo widziałem w innym temacie że profil wypełniłeś i z ciekawości zajrzałem chuherko straszne z ciebie

Jogging sobie czasem robię i gram w nogę, nie sądzę żeby to się dało nazwać ćwiczeniem

No i wątrobę czasem, jak to student.

A byka to ze mnie istotnie raczej nie będzie.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-05-11 21:03:30

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
co tam, trochę koniny i będziesz jak overeem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Apropo koniny,przeczytałem na tym forum, że Pudzian sobie całego konia miksuje i podaje kroplóweczką.

Gdzie mogę dostać taki duży mikser i ile taki najtańszy koń kosztuje?

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-05-11 21:10:04

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odczepcie sie już od Overeema, miał diete z dodatnim bilansem i ciężko trenował, a na twarzy spuchł bo jest alegrikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
http://moto.ifd.pl/II_Ogólno_motoryzacyjny_konkurs_moto.ifd.pl-t3055.html
Zapraszam do wziecia udzialu w konkursie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
TezAndrzej Fiodor ma dwa niezależne pozycjonowania, błędnik i żyrokompas. Błędnik służy mu do walki w parterze, obaleń itp, a żyrokompas do walki w stójce.

Idealnie obrazuje to ten filmik od 3:15:




Zachwiane zostało pozycjonowanie żyroskopowe, szybka stabilizacja obrazu i przejście na stabilizacje hydrauliczną(błędnik) po sprowadzeniu do parteru.

Prosty skuteczny układ hybrydowy

Ciekawe jakie jeszcze nowinki techniczne mu w Rosji zamontowali...

Myślę, że jedną z takich opcji może być muskuł pneumatyczny. (niby cholerstwo małe bo 4 cm średnicy i 10-15 cm długości ale 400 kg podniesie)
Sądzę tak po tym, jak w locie "zestrzelił" Arlovskiego




zasada działania muskułu pneumatycznego




Zmieniony przez - Kawkaz w dniu 2010-05-13 17:24:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium