SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po wygranej buczy , on pokory cię nauczy %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204444

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Bo tak to jest, że jak się czegoś nie rozumie to od razu się dyskryminuje

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Widocznie kwestia gustu, ale mi tam Japońce specjalnie nie przeszkadzali, a jak słyszę w Stanach te gwizdy, buczenia i jakieś przyiebane krzyki w losowych momentach to mnie szlag trafia.

A rampy i jakieś wejścia dla zawodników muszą być koniecznie, i to nie dla jakiegos "widowiska", tylko dlatego że sporo zawodników wyraźnie nie lubi być macana i przytłaczana przez jakiś schlanych skurczybyków...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311



Mój ulubiony HL Carwina:P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie jestem za soccer kickami ani stompami

Czemu?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
soccer kicki i stompy dobrze niwelowały przewage zapaśników według mnie..
ale mega niebespieczne to było... sam niewiem

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No nie wiem czy niebezpieczne. Komuś coś poważniejszego się stało od soccera kicka? Albo od stompa? Poza tym co to za różnica, czy walniemy kolesia w stójce czy pogramy nim w piłkę? No i takie akcje są: widowiskowe, skuteczne

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
no niewiem. skok komuś na pape.. no w pridzie było to ale łokci nie było prawda?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak, na tułów itd można było uderzać, ale na łeb nie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No czyli jest coś za coś. Ale po prostu kopanie leżącego mi się nie podoba. Nie bardzo jest jak się przed tym bronić. Jeśli przeciwnik jest lepszy to niech nie kopie leżącego tylko udowodni to w parterze. W końcu to mieszane sztuki walki. Do niwelowania przewagi zapaśników wystarczyłaby pełna swoboda w używaniu kolan. Chce cię taki obalić to kolano na łeb jak jest się na kolanach ale jeszcze nie leży i to by załatwiło sprawę. Podobnie w parterze. Leżysz na kolesiu, a on cię tylko trzyma, żeby sędzia podniósł walkę. Kolano na głowę wymusiłoby u niego jakieś działanie chyba.
Brakuje mi współcześnie trochę czystego grapplingu, żeby było więcej prób poddań. Próby takie powinny być jakoś punktowane, żeby zachęcić do nich. A tak to każdy się boi, że jak spróbuje balachę to straci pozycję i będzie na plecach. Podobała mi się akcja Machidy z ostatniej walki z Rampagem , gdy Rampage chciał nim rzucić gdy ten próbował balachy, a Machida wtedy puścił i walka była w stójce. Powiedziałem po tym"ŁAŁ!" Nie widziałem szczerze czegoś takiego.
Brakuje mi też typowego g&p jak Fedora. On po prostu rzucał się na przeciwnika i tłukł go jak najmocniej i najczęściej.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFN 19 Diaz vs. Guillard 16.09.2009

Następny temat

Jakie rekawice na treningi mma?

WHEY premium